Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan tudnám jól kivitelezni...

Hogyan tudnám jól kivitelezni a visszatérést?

Figyelt kérdés

Egyelőre még időben vagyunk, de szeretnék felkészülni a lehető legjobban minden eshetőségre.


Vendéglátásban dolgoztam egy másik városban. Oda nem szeretnék visszamenni, mert ott reggeltől estig kell bent lenni, ergó nem tudnám hozni-vinni a picit. (Az édesapja szintén így dolgozik, másik helyen, nagyszülők is aktívan dolgoznak)


Az első kérdésem, hogy hogyan és mikor kellene közölnöm a munkáltatómmal, hogy fel szeretnék mondani.


A következő lesz a nehezebb :D. Új munkahelyet szeretnék, ami elfogadja, hogy van egy bölcsis gyermekem. Jelenleg is tanulok, hogy minél jobbnak tűnjön az önéletrajzom és friss tudással térjek vissza.


Mik a tapasztalatok? Vagy milyen véleménnyel vagytok a helyzetemről, mit tanácsolnátok, hogy hogyan kellene cselekednem?



aug. 14. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vendéglátásban dolgoztam annó. Mikor 1 éves volt a lányom, beírattam a bölcsibe 2 éves korától. Szerencsére fel is vették. A kezdés szeptemberre esett. Március -április környékén kezdtem el új munkát keresni. Április végén kiderült, hogy fel is vennének, de júniusi kezdéssel. Az új munkahely közelében találtam egy magánbölcsit, akik felvették a lányomat júniustól, addig amíg nem kezdhette el az államit. Szerencsére mivel még kaptam a gyedet is plusz a fizetést is, így meg tudtam oldani. Május elején bementem a régi munkahelyemre és május 31 napjával felmondtam. Kifizették a bent maradt szabimat és június 1-jén kezdtem az új helyen.
aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!