Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jogosult lehetek a kedvezménys...

Jogosult lehetek a kedvezményszabályra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2023 májusában született a kisfiam. Jogosult voltam a CSEDre, viszont a GYEDet már a férjem vette igénybe 2024 januártól. 2024 márciusától napi 8 órában közfoglalkoztatottként dolgozom. Decemberben jön a tesó. Szerződésem lesz még akkor, elvileg jogosult leszek a CSEDre ismét, viszont már más a munkáltató, így jogosult leszek a kedvezményszabályra?



júl. 23. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2024 január és 2024 március között hány napig nem voltál biztosított? Vagy voltál akkor álláskeresésin?
júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
73 napot nem voltam biztosított. Az első kisfiammal a szerződésem 2023 június 30-án járt le, 2021 januárban kezdtem el azon a munkahelyen dolgozni.
júl. 23. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel jogosult kedvezmény szabályra.

Itt le van írva milyen esetben lehet figyelembe venni.

[link]

júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel, hisz megszakadt a biztosítási jogviszonyod.
júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!