Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha 13 hòs babätok még...

Ha 13 hòs babätok még nem teljesen azt eszi amit a felnöttek, akkor mit adtok neki?

Figyelt kérdés
Vagy màr teljesen "felnött" ètelt kellene ennie ennyi idösen?
2017. jan. 22. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért nagyon zsíros fűszeres pörköltet az én babám ennyi idősen még nem evett, mert nagyon megviselte a pociját. Sőt nekem is, pedig én már jóval több hónapos vagyok :D


De egyébként rendes, nem túl fűszeres kajákat már ehet amit a felnőttek. Pl levesek, főzelékek, hús zöldségekkel, rizzsel, akármivel. De ha mi nagyon füszereset eszünk, akkor biztonság kedvéért még mindig van itthon 1-2 adag babakaja.

2017. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Tésztát, levest főzeléket, rakott ételeket, könnyebb húsételeket már simán ehet, ha nem főztök nagyon sósan, fűszeresen. Jobb, ha hamar elkezded vele a felnőtt ételek ízét megszerettetni, hátha kevésbé lesz válogatós!
2017. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az előttem szólókkal, én védőnő vagyok. Mehet minden ami nem túl fűszeres, és igen az is fontos hogy változatos legyen, így sokfélét megszerettetsz vele.
2017. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mikor pl brassóit csináltam magunknak zsíros tarjából stb, volt leves is, és ette abból a zöldségeket főtt husival. Meg tartalék bébiétel is volt ekkor még de már nem nagyon rajongott ekkor érte.
2017. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Házi és bolti bébiételt és elvétve "felnőtt" formában az ennivalót. Ennek oka hogy későn jöttek a fogai és sokáig nem boldogult a darabossal kölesgolyón és más "olvadóson" kívül.
2017. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanazt ette, amit én. Epebajosként sem fűszereset, sem zsírosat nem ettem amúgysem.
2017. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
18 honaposomnak 5 foga van, nem tud meg hatekonyan ragni. Bebietelt kap, meg ha valami olyan van,amuvel elboldogul, akkor abbol adok neki. Meg bababarat formaban eszik a mi eteleinkbol, szoval kicsit szetnyomkodva,kevesebb fuszerrel.
2017. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. jan. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!