Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól eszik a...

Hány éves kortól eszik a babák teljesen azt, amit a felnőttek (állagra és ízre is teljesen azt, persze katonákra vágva, stb. )?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Kinél hogy....

A szomszéd kisfú korán kezdett enni, mindent előbb evett, mint "lehetett volna". Ő ár egy évesen is GAstroyalos menüt evett, mert az anyja nem főzött, a bébiétel meg drága.

Lányom 13 hós, van amit már a sajátunkból adok neki, de még nem fogad el mindent.

RAkott tököt, rakott karfiolt, rakott kelt megeszi, rántott husit is elnyammogja, főzelékek mennek, de pl a bolognai tészta nem jött be neki.

Én folyamatosan és fokozatosan próbálkozom.

Mindez függ attól, hogy mikor kezdett enni a kicsi, milyen evő és hogy van szoktatva. Én mindent inkább később kezdek, mint előbb...

2009. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan amit megeszik most is 11 hónaposan amit mi, max kicsit összetöröm. Arra figyelek, hogy nem fűszerezzem, sózzam agyon, inkább megsózzuk még a magunkét a tányéron.Karfiolt, petrezselymes krumplit megeszi a kezéből, kicsit malac módjára, de majd ügyesedik és kanálból a darabosat nem eszi meg csak saját kézzel...

Szerintem próbálgatni kell és úgy főzni, hogy ő is megehesse. Így legalább a szülők is kicsit egészségesebben ékeznek.

2009. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!