Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babáim felnőttek? Kis...

Kicsi babáim felnőttek? Kis dicsekvés jön, de annyira boldog vagyok! Szép napot nektek is.

Figyelt kérdés

Olyan boldog vagyok, mert a két kicsim nagyon ügyes. Hétköznapi örömök.

2éves "apróságom" ma nem kérte a pelust, és egyedül megy bilizni. Jó nézni ahogy trónol.(volt már minden kaki és pisi is)

A 6hónaposom pedig felült:)magától.

Az élet apró örömei, és jó nézni ahogy fejlődnek.

Legyen nektek is szép napotok:)


2011. júl. 15. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos volt! :)

De tényleg... :)

2011. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hűűű de ügyesek!Gratulálok és neked is szép napot!
2011. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezeket a csodákat én is imádom, jó megélni a fejlődésük minden apró részletét!

S ha dicsekedhetek én is: lányom múlt héten megtette első lépéseit önállóan a kanapé mellett. :) Imádom, ahogy pakolja a kis húsos combikáját.

2011. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gratula a törpéknek!

Milyen "apró" dolgok tudják feldobni a napjainkat. :)


És ha már dicsekvés: az én 17 hónaposom 3 hete kezdett önállóan sétálgatni, ma már szinte csak lábon közlekedik, és a szobában szabályosan szalad. És napok óta szabályosan pakolja a pohártorony darabjait egymásra! :)

2011. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most forma bedobóznak kettesben. A nagy lelkesen tanítja a kicsit:)

Mondjuk a nagy a formák pakolásával foglalkozik, a kicsinek kihallatszik a gondolata: "vajon milyen ízű az a bigyu":D

2011. júl. 15. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratula! :) Hát igen az apró örömök. :) A többieknek is gratula! :)


Nálunk még nagyon pici a picur, 2,5 hónapos múlt, jövő pénteken lesz 3 hónapos kishölgy. Nálunk most vasárnap volt nagy öröm, a férjem lelkesen tapsikolt, amikor a csöppség átbillent hasról hátra. Aztán szerdán megismételte, kétszer is a nap folyamán, este pedig hátról hasra fordult. Kis izompacsirta. :)

2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ügyik a bébik:D

Gratulálok nektek is:)

2011. júl. 15. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Lanfear!

A Te sztorijaidat, hozzászólásaidat mindig szívesen olvasom! Megmosolyogtat (már ami olyan téma).

Aranyosak lehetnek a gyerkőcök! És ügyesek is! :))

2011. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek gratulálok. A forgolódós baba pedig nagyon ügyes, az én kislányom még csak lustizott ennyi idősen.
2011. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok az én bébibogyóm még nagyon pici 1 hónapos de tegnap este fürdés elött beszélgettem vele ő meg megfogta az újjam és hasrahúzta magát ma lementem az orvosunkhoz mert jóba vagyok vele elmondtam neki ő nyújtotta neki az újját neki is megfogta és ott is hasrahúzta magát annyir de annyira büszke vagyok a kis csemetémre ja és nagyon szépen tartja már a fejét :) én vagyok a legboldogabb anyuka a világon :D
2011. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!