Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babáim felnőttek? Kis...

Kicsi babáim felnőttek? Kis dicsekvés jön, de annyira boldog vagyok! Szép napot nektek is.

Figyelt kérdés

Olyan boldog vagyok, mert a két kicsim nagyon ügyes. Hétköznapi örömök.

2éves "apróságom" ma nem kérte a pelust, és egyedül megy bilizni. Jó nézni ahogy trónol.(volt már minden kaki és pisi is)

A 6hónaposom pedig felült:)magától.

Az élet apró örömei, és jó nézni ahogy fejlődnek.

Legyen nektek is szép napotok:)


2011. júl. 15. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagy-nagy gratula!

Ügyesek! :)


Most én is át tudom érezni! Nekem is 2 évesem van, ő pedig egyedül megy wc-re, odaviszi a sámlit, lehúzza a gatyót, felül, pisil, lemászik, átteszi a sámlit a mosdóhoz és kezet mos. Én most ennek örülök nagyon!!! A kaki nálunk még pelusba megy. Nem akarja nekem adni. :)))

2011. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem hogy ezek nem dicsekvesek :) hanem ezektol igazan anyuka az anyuka, hogy ilyen aprobb nagyobb teljesitmenyeknek tud orulni :) Volt ugy hogy csak ultem es neztem konnyezve a picurt hogy milyen kis edes es boldog voltam hogy ilyen egeszseges szep babat adott az Isten.


Jo megosztani massal is az oromoket , 10 honapos kislany anyukaja :)

2011. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ilyeneket olvasni itt, végre nem a vita, vita, vita...! Gratulálok, csodás gyerekeid vannak! Jó egészséget, és minden napra egy örömkönnyet minden anyukának!:)
2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!