Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is enni akar ennyi...

Más babája is enni akar ennyi idősen a felnőttek ételéből? Baj ha egy picit adok neki? 6,5hós a babám, és nagyon jó evő. Szinte az első perctől megevett mindent amit adtam neki, és nem is kóstolgatott.

Figyelt kérdés
6,5 hós 4hónapos korától már hozzátáplálom,szinte mindent eszik. Mostanában a mi ételünkből,is állandóan kér,ha meglátja hogy eszünk odamászik cuppog nyáladzik,ha nem kap sír. Mindenből adok neki egy picit,persze ami nem nagyon megterhelő. Nagyon szereti a kenyeret a kekszet és a husikat. Pár napja az anyósom tejberizzsel etette,de nincs tőle semmi baja.
2010. szept. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adj neki, egy kicsitől nem lesz baja. A mi időnkbe nem vigyáztak ennyire, hogy mikor mit eszünk, sőt. Mégis itt vagyunk, felnőttünk.
2010. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától eszi, amit mi. Abban legalább tudom mi van, a boltiban meg nem. Az én fiam is szeret enni, de ő keveset eszik, a mennyiséggel gondok vannak.
2010. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poci-maci ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz 8 de már 9 hósan teljesen azt ette amit mi kivéve a tojásos ételeket!

A tejeseket meg óvatosan fokozatosan vezettük be neki 1 év után!

A nagy kedvenc a mai napig a krumpli főzelék és a tökfőzi!

:)))

2010. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Az en kisfiam 7,5 honapos es azt eszi amit mi. Megeszi a rendes hazi bolognai spagettit is. Ezert egyszeruen odavan. De adok neki borsofozeleket, spenotot amibe van tej is meg liszt is. Az egvilagon semmi baja pedig egesz adagokat eszik velem ebedkor. Odahuzom az etetoszeket az asztalhoz es ketten jokat kajalunk. :)A cukkinira is szoktam szorni neki reszelt sajtot ezt is imadja es semmi gondunk nem volt eddig. En ugy tudom, hogy mogyorot, mezet es tehentejet ivasra (de fozni lehet vele) nem lehet 1 eves kor alatt adni a tobbi mehet. Van aki tojas feherjet is kesobb ad a babanak, errol is megoszlanak a velemenyek. Kiflit szoktam neki adni ragcsalni meg kenyer hejat ezt is szereti. Nallunk a keksz nem jott be mert fulladozik tolle, feltapad a szajpadlasara igy a kenyer jobban bevallt.
2010. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!