Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves gyereknek a reggeliné...

Két éves gyereknek a reggelinél felvágjátok katonákra a kenyeret, levágjátok a kenyér héját? Vagy már úgy eszi a szendvicset mint a felnőttek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyém már rendesen harapja a szendvicset, nem kell katonákat csinálni neki. A kenyér héját akkor vágom csak le, ha keményebb, másképp rendesen elrágja. Mondjuk, ő elég hamar csak darabosat evett..
2011. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél mindig felvágtam. Viszont a második gyerekem, 1 éves leányzó, neki már megkenem a kenyeret és csak harap belőle. Persze egyenlőre én fogom a kenyeret. Ha kiflit/zsemlét kenek meg, azt a kezébe adom.
2011. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én félbe vágom a kenyeret és csak az alsó héját vágom le.
2011. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a a válaszokat, gondoltam hogy ez már túlzás. Akkor vége a katonázásnak :)
2011. febr. 6. 10:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia.A lányom 2 éves múlt,és katonára vágom,de csak azért,mert szebben eszik úgy.A kenyér héját nem vágom le.
2011. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát én is katonára vágom,hmmm:)eszembe se jutott hogy egészben adjam,de most megpróbálom.2 éves.
2011. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Még nincs kétéves, kettévágom a kenyeret, az alsó héját levágom én is.. Ő úgy eszi, hogy előbb leeszi róla a feltétet. és ha már az elfogyott jön a kenyér.
2011. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kisnita ***** válasza:
Az én sincs még két éves (másfél) de nem vágom fel neki. Félbe szoktam vágni a kenyeret és úgy eszi.
2011. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szeletelt kenyeret veszek, annak nincs héja, így nincs mit levágni. Nem vágtam katonákra két éves korában már, csak félbe szoktam neki vágni a szelet kenyeret, és összecsukom.
2011. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Levágom, elvágom csíkokra és úgy eszi meg. A héját külön eszi meg ha van hozzá kedve.
2011. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!