Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves gyereknek a reggeliné...

Két éves gyereknek a reggelinél felvágjátok katonákra a kenyeret, levágjátok a kenyér héját? Vagy már úgy eszi a szendvicset mint a felnőttek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam 14 hónapos még, de nálunk nem jött be a katonázás, amióta kenyeret kap harapja, de én fogom. A kenyér héját leveszem, mert azt nem tudja elcsócsálni, csak forgatja a szájában, majd fuldoklik.
2011. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én az egész szelet kenyeret vágom először félbe, majd azt is félbe, a héját nem vágom le.
2011. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az enyém 2,5 éves, nálunk minden van. Néha fel kell neki vágni katonákra, néha szépen megeszi a szeletet. A kenyérhéjat általában meghagyja.

Viszont ő sajnos nagyon rossz evő, én örülök, ha bárhogyan, de eszik.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mikor milyen kedve van. VAn, hogy katonákat kér, van, hogy egyben eszi. De megeszi egyben, héjjal is, tehát mint a felnőttek.
2011. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg hároméves múlt a fiú, és néha megeszi "katonásdi" nélkül (olyankor a keményebb kenyérhéjnál bevagdosom, hogy ne legyen nehéz elharapnia, de nem vágom le), máskor meg rájön a hoppáré, és azt mondja, nem sikerül ennie. De akkor a katonákat sem. :(
2011. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!