Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Még nem késtem el azzal, hogy...

Még nem késtem el azzal, hogy kicsit önállóbban egyen, igaz?

Figyelt kérdés
10.5 hónapos a kisfiam. 5 hónapos korától kóstolgatott, 9 hónapos koráig szopizott. Én sose adtam neki babapiskótát, kiflicsücsköt, kenyérvéget...igazából ha kezébe adok banánkarikát, vagy kekszet, maszatolja vagy eldobja, szerintem nem érti, hogy azt lehet enni, hiába mutatom neki, meg adom neki én. Szerintem elrontottam, mert így kevésbé lesz időben önálló az evésnél nem? Egy időben kanalat mindig adtam neki, meg mutattam neki, hogyan kell enni. De azért még nem vagyok elkésve, azért baba még. Ti mikor hogyan kezdtétek az evés önállóbbá tételét?
2013. szept. 7. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmivel nem késtél el, semmit nem rontottál el :) Majd rájön, hogy hogyan egyen kézzel, evőeszközzel meg nagyon ráér-ha bölcsis lesz később, ott is segítenek még, 3évtől-ovitól meg már menni fog Neki :)
2013. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!