Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ilyen babaszival mit kezdjünk?...

Ilyen babaszival mit kezdjünk? 7 hos lassan

Figyelt kérdés

Lánykám 90%ban anyatejes baba imádom imádom szoptatni na de


lassan el kellene kezdeni a kóstoltatást hozzátáplálást

egy gond van nem túlságon örül neki


gyümik jöhetnek hála az égnek azzal semmi baja

de a normál vagy fözött zöldségek+ gyümi az már nem több van kint mint bent


de bezzeg amit anya eszik ilyen oylan leves fözelék stb stb aminek ize van na az jöhet


nagy gond lenne ha füszeresebb izesebb kajával kezdenénk? nem ugy hogy sárgarépa, burgonya aminek se ize se szaga



akinek ilyne tipusu babaája van hogy csinálta?


2013. aug. 30. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

már 7 hónapos,szerintem semmi baja nem lesz tőle!!

Első fiam ilyen volt,igaz én 4 hósan kezdtem neki adni mást,de úgy meg nem ette a zöldséget,ahogy "kellett volna",kb 5-6 hónapos lehetett,mikor a húslevesből a zöldséget megkapta,na azt falta mint kacsa a nokedlit!

Kisebbik fiammal már nem is kísérleteztem,neki alapból ízesítettem icipicit!

Most 9 hónapos,ha olyat főzök amiből ehet(pl krumplifőzi,paprikás krumpli,levesek)akkor azt eszi,ha nem akkor főzök neki,de sózok,nem naturba adom!

Arra figyelj,hogy rántásos kaját az után adj,hogy bevezetted a glutént,de már ezt is lehet ebben a korban!

szerintem nem lesz baja:)és már itt az ideje,hogy mást is egyen...

2013. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!