Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjünk így próbálkozni?

Kezdjünk így próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van már egy 3 éves fiam,amikor őt terveztük már előtte 1 évvel abbahagytam a dohányzást,a fogamzásgátlót pedig fél évvel előtte.Jelenleg dolgozom,dohányzom és fogamzásgátlót szedek.Szeretnénk egy babát amit ugy terveztünk hogy jövő nyár vége felé vágnánk bele a projektbe.Na már most,a problémám a következő,a munkahelyemen sok embert záros határidőn belül el fognak küldeni és én is közöttük vagyok.És a terhesség megmentene a kirugástól.Csak most nem tudom hogy merjünk e probálkozni igy,hogy dohányzom stb.meg még szedem a gyogyit.Persze egyértelműen abbahagynám,csakhogy lehet e esetleg valami probléma ebből.Félek nem lenne egészséges a baba,meg hát az utobbi időben nem voltam tul nyugodt a munka miatt és volt olyan helyzet hogy nyugtatot kellett bevennem.Mit tennétek a helyemben?
2012. aug. 22. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

én bele vágnék , szerintem ha abbahagyod a dohányzást és oda figyelsz a táplálkozásra semmi baja nem lesz a picinek!

a gyógyszer után meg szünetet sem kll tartani, uh szerintem hajrá!

2012. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.Szedjek valami vitamint?Az segitene?

Mielőtt a fiam megfoggant volt egy vetélésem.

Nem tudom hogy ez számit e?

2012. aug. 22. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én bele vágnék a helyedben. A magzatvédő vitaminok elég gyorsan feltöltik a szervezetedet. A dokik szerint pedig a fogigátló abbahagyása utáni ciklusban sokkal nagyobb az esélye a fogantatásnak, mint egyébként. A vetélésnek megmondták mi volt az oka?
2012. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok:

én femibiont szedtem, nagyon elégedett vagyok vele, talán ismét babás vagyok uh újból azt fogom szedni....

a korábbi vetélés ne tántorítson el! hidd el nem lesz baja a babának !!!

2012. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, de most komolyan azért akarsz gyereket mert így nem fognak kirúgni??? Úristen...........
2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gondolom nem csak azért akar csak most jól jönne időben. is..uh nem tudom mi a bajod....amúgy írja h jövő nyár fele így is úgy is szeretnének babát csak olvasni kellene...


első voltam

2012. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez rendben van. Bocs, nem tudtam.
2012. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem teljesen rendben van ez amúgy ......
2012. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi időtök van, de ha lehet én várnék egy hónapot amíg leteszem a cigit és a fogamzásgátlót is abbahagynám és kicsit kiüríteném a hormonokat a szervezetemből.
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vágjatok bele. Sokat olvasni itt is, hogy csak akkor hagyta abba a cigit, amikor pozitív lett a teszt. Szval, ha most leteszed a cigit, az már jó, a fogamzásgátló melletti terhességeknél olvasom, hogy fogamzásgátló mellett lett terhes, és amikor meglett a baba, semmi bajuk nem volt. Sőt ezt a ciginél is olvastam.

A férjed mit gondol? A Ti döntésetek kell, hogy legyen, de eddig mindenki belevágna!

2012. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!