Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lindynette 20 után mikor...

Lindynette 20 után mikor kezdjünk próbálkozni? 4 napja nem kezdtem el újra szedni, és most görcsölget a hasam, félek bármikor megjöhet újra! Vitamint sem akarom addig elkezdeni míg nem muszáj, vagy úgysem árt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ia ezt szedtem tavaly augusztusig. Nekem jóformán utána rögtön megjött, h abba hagytam. Igaz a baba azóta sem jön. :(
2008. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszer abbahagyása megborítja a szervezeted általában többé-kevésbé! lehetséges, hogy azért görcsölsz csak, mert most kezd újra beindulni a szervezeted. mert ugye a petefészkeid nem működnek, amíg szeded a fogamzásgátlót! Erre mindenkinek másképp reagál a szervezete. Nem hiszem, hogy meg fog jönni, de az lehet, hogy el kezdett beérni egy petesejted! Szerintem most is próbálkozhattok, sokaknak bejön, hogy már az első hónapban sikerül a baba!! Maga a gyógyszer pár nap alatt kiürül. és hidd el, amíg nincs minden rendben, nem leszel babás! nyugodtan rábízhatod magad az anyatermészetre!

A vitamin nem árthat, miért is ártana? Segít felkészíteni a szervezeted a babavárásra, segíti a védelmét is! Ez sem sokban más, mint egy hagyományos multivitamin. Én is összehasonlítottam őket.

2008. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!