Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belara fogamzásgátlót szedtem...

Belara fogamzásgátlót szedtem kb.5 évig, mikor kezdjünk próbálkozni, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal, szeretnénk már babát! 2 hete hagytam abba a gyógyszert! Ha hamar teherbe esek, akkor lehet a babának a gyógyszer miatt baja?
2009. nov. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de azért jó kivárni a három hónapot. Ha viszont hamarabb jön, akkor az sem baj. Viszont kezdj el terhesvitamint szedni.
2009. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval :)
2009. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

A fogigátló abbahagyása utáni első peteéréskor. :)

A nőgyógyászok szerint nem kell várni semmit, mert a gyógyszer azonnal kiürül a szervezetből, ezért van az, hogy ha kihagy valaki egy szemet, akár már be is figyelhet a gólya. :)

A gyógyszer abbahagyása utáni első hónapokban nagyobb az esély a teherbeesésre, mert a szervezet felszabadul a kontroll alól, és igyekszik behozni a lemaradást, ezért akár több petesejt is megérhet egyszerre. Szóval szeintem akkor várjatok csak pár hónapot, ha nagyon nem szeretnétek ikreket. :)

Semmi baja nem lenne a babának, ha akár azonnal megfoganna. Mielőbbi pozitív tesztet kívánok mindnkinek, aki akarja. :)

2009. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem hamar összejön a baba! :)
2009. nov. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!