Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan akinek a pár...

Van itt olyan akinek a pár hós babája evészavaros?

Figyelt kérdés

Kifejtem

Kislányom 7 hós, 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Ami izlik neki abból többet eszik, ami meg nem az meg max 5 kanál. Szinte semmit nem szeret.


aug. 18. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ha az én gyerekem megevett volna 5 kanállal abból, ami nem ízlik neki... ugraltam volna örömömben. Ez alapjan a te lanyod egesz jól áll a hozzátáplalásban! A hugom kisfia 9-10 honapos koraig max. 2-3 kiskanallal evett akármiből is. Aztan belejött.


Nehogy a tévkepzeteid miatt aztan tényleg evészavarost csinálj egy egeszseges gyerekbol. Nem kell mennyiségeket ennie még, es később is jóval kevesebb elég nekik, mint egy felnőttnek.

aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a kedves és nem kedves válaszokat... Külön köszönöm a hatosnak aki kifejtette ezt nekem. HÓS VAGY HÓNAPOS EGYKUTYA..istenem ilyesmibe belekötni. Azért kezdtük el 5 hósan mert nem akarta már a tápszert se inni normálisan és nem hízott semennyit. Szerintem senkinek nem tartozom magyarázattal, nyilván volt okom rá és nem azért kezdtem hozzátáplálni mert nincs pénzem tápszerre ...
aug. 18. 20:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem irtad, hogy a hízassal is hadilábon áll, mert az egy kicsit arnyalja a helyzetet. De még az sem feltétlen nagy baj. Mindenesetre amit leirtal a kerdesben, az tök normalis.

Az én lányom tejből/tápszerből sosem ette meg az elvárt minimumot. De gyarapodott (kisebb megállásokkal). Még kis duci is volt 4-10 honaposan. Aztan azota vekonyka. De volt kitöl örökölnie, es egeszseges típus szerencsere.

aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!