Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan akinek a pár...

Van itt olyan akinek a pár hós babája evészavaros?

Figyelt kérdés

Kifejtem

Kislányom 7 hós, 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Ami izlik neki abból többet eszik, ami meg nem az meg max 5 kanál. Szinte semmit nem szeret.


aug. 18. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy mit jelent az evészavar?

Teljesen normális, ahogy a babád eszik, a legtöbb így kezdi.

aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vettél ilyen hülyeséget hogy evészavaros?
aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharba lenne mar evés zavaros egy csecsemő? Simán csak van saját izlese, baxus
aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te szívesen lapátolod befele azt m, amit nem szeretsz.. ja, hogy nem? Hát a babádnak sem kell. Az evészavar az egészen más.
aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt most én sem értem miért gondolod ezt evészavarnak. Nyílván ami izlik neki azt megeszi ami nem izlik azt nem fogja. Kb minden babánál van ilyen. Az enyém például a tököset nem ette meg soha, de nem gondoltam, hogy evészavaros.
aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek evészavaros babát(már gyerek szerencsére kinőtte)

Semmit nem volt hajlandó a szájába venni, csak a tápszert abból is egyszerre max 2 korty majd negyed óra múlva megint kettő, így egy etetés simán megvolt egy óra de akkor is lökte ki és fintorgott, pedig több félét kipróbáltak. Szilárdat semmit, fuldoklott, úgy hogy előtte azért már kezdték a hozzátáplálást és akkor evett, csak covidos lett.


Vizsgálták Evés-alvás ambulancián volt gyomor és nyelőcső tükrözése. Fizikailag minden rendben volt, arra jutottak hogy a covid okozott valami ízérzékelési zavart.

Végül 3 évesen kezdett el eszegetni, addig csak táp, nem volt 10 kiló.

Most már valamennyit eszik, de minimálisat, inkább natúr ízű és puha dolgokat.


Ez az igazi evészavar, amit a te kicsit csinál normális. De miért kellett 5 hósan elkezdeni a hozzátáplálást? Lehet nincs még rá készen.

aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez normális.
aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Lehet az a baja, hogy a "hónapos" szó helyett a hóst használod és ettől elment az étvágya XD Miért nem lehet normálisan kiírni, hogy hónapos??
aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigasztal, az én 2 és 4 éves lányaim semmiből nem esznek meg 5 kanálnyit, ami nekik nem ízlik, és ez világéletükben így volt. Attól még nem evészavarosak, csak nem kényszerítik magukra azt, ami nem esik jól. Ez ilyen, én is szeretnék az önbizalom erre a szintjére jutni, de sajnos belőlem már kinevelték ezt a képességet, de ugye én amúgy is felnőtt vagyok :D Teljesen normális, amit a babád csinál.
aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Zavar csak nálad van, a fejedben. A gyereked nem evészavaros..
aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!