BLW hogy mukodik nalatok?

Figyelt kérdés

Mennyi idos kortol kezdtetek?

Nem feltek felre nyel a gyerek?

Meseljetek kerlek, nekem ez eleg uj.

Hogy mukodik ez gyakorlatban?


jún. 25. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy működött, hogy a gyerekem utálta a pempőket, hiába kutyultam, vettem bármit. Egyszer belemarkolt a tányeromba amin petrezselymes krumpli volt és betömte, megette.


6 hónapos korában kezdtem hozzátáplálni, 7 hónaposan már csak azt ette amit mi.


Elé raktam falatkákat és elcsipegette.

jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2. gyerekem 7 hónapos volt. Pürézést időnként próbáltuk addig, de nem kóstolta meg az ételeket. Egy hónapig azt hittem nem érett a hozzátáplálásra, de 7 hónaposan csak megpróbáltam a darabokat. Kipakoltam neki az etetőszék tálcájára és csipegette szépen. Másik 2 gyerek pürézett egyébként.
jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor én ettem, ölbe vettem ha ébren volt (nagyon későn ült önállóan) és kínáltam az enyémből. Párolt zöldségek ujj méretű darabokban, pürével töltött kiskanalak amit önállóan tett a szájába ha olyat ettünk. Nem feltétlenül adtam neki mindenből, amit ettem. Eleinte nem nagyon evett, rendes neki készített pürét is próbáltam és azt se.


Az első amit megevett a meggy volt, azt pépesítő cumiban adtam és onnan boldogan kiszopogatta. Onnantól csináltam neki minden nap meggy+hús+krumpli pürét, hogy biztos ne legyen vashiányos. Ebben a meggy és a hús turmixolva volt, és a kezébe adtam a kanalat benne a pürével.


Nem 100%-os blw, főleg azon igyekeztem, hogy amit eszik, önállóan egye.

jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor meg lettek a szilardhoz valo erettsegi jelek, amikor ebren volt es leultunk enni, O is kapott (megfelelo formaban talalva)


Miota velunk eszik nincs fustolt,nyers, cukros vagy mezes az etelekben, sot utolag adunk hozza es nincs adalekanyag, tartosito, keszkaja.(ezek mar egy jo ideje mert van egy nagyobb tesoja)


Az olemben ulve ettek kiulesig (9 ill.7 honapos korukig) utana etetoszekben.


Felrenyelestol nem tartottam tulsagosan, elvegeztem baba elsosegely tanfolyamot a biztonsag kedveert, a ferjem videooktatast nezett meg. Sosem evett egyikuk sem dontve, szaladgalva, fekve, mozogva. Mindig leultunk. Kizarolag a vizet es az anyatejet nyeltek felre :D


Valtozatosan, szinesen fozok ( a nagyobbik most mar gyakran segit is) es 99%ban egyutt ulunk le. Nincs telo, tv stb.

jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!