Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsirbevitel nalatok hogy mukodik?

Zsirbevitel nalatok hogy mukodik?

Figyelt kérdés

Mindneki lenolajat nyomassa?

milyen kiszelesbe vasaroljatok?En csak 200ml esbe tudok venni es igy sokat kell vennem,draga is.



2014. jún. 8. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyat veszek én is. Sajnos nem olcsó. Amúgy az összes zsír nálam most kicsit többel mint 1g x ttkg.
2014. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én most magasabbra vittem a zsírt, kb így néz ki a napi zsírbevitelem:


100 gramm mogyoró/dió/anyámkínja60 gramm

50 gramm lenpehely30 gramm

200 gramm szalámi80 gramm

Disznózsír(sütés)20 gramm

60 gramm szalonna30 gramm



A lenmagpehely nem tudom, jó-e lenmagolaj helyett, ezt eddig nem sikerült kiderítenem, de mindenesetre olcsóbb. Meg tolok omega3 kapszulát.

2014. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Worldből másoltam át, azok a izé jelek nyilacskák.
2014. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem sok ez kicsit? 220 gramm zsír az majdnem 2000 kalória...
2014. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
horgász vagyok, sok halat eszem, és a halolaj a legjobb zsír... lenmag, tökmag, stb, csak a halolaj nyomdokaiban kullog...
2014. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom oriza ekto.

En a zsirbevitelre annyira nem figyelek. Inkabb feherje es kaloria.

A zsirt a szervezet tudja eloallitani az epa, dha, ala-n kivul ugyhogy ha azok megvannak akkor ez mar csak dietaban lesz fontos.

2014. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az olaj, amit annyira dicsérnek, az tengeri állatokból származik, nem édesvízi halakból, ezt azért tegyük hozzá.
2014. jún. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én innen fedezem:

-lenolaj (solio a legjobb, nem a barna üveges, mert az aranyárban van).

-omega3 kapszula (najó, ez is csak 1-2g zsír, de kell)

-tojás

-húsok zsírja

-olajos magvak

- +még ami bejön a zabphelyeből, túróból, innen-onnan


ezzel meg is van az 1g/ testtömegkiló zsír :)

2014. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kérdező!

Szóba jöhet még a repceolaj is. Kb. ugyanannyi benne a telített zsírsav, mint a lenolajban, a MUFA több, a PUFA értelemszerűen kevesebb, de jó azon belül jó az omega 3-omega 6 arány (kb. 1:1). A DM-ben 500 ml kerül 1100 Ft-ba a jobbik fajtából, ezért ideális kompromisszum, ha nincs pénzed lenolajra.

Állati zsírból a kacsa, a liba és a csirkezsír a legjobb, de még a disznózsír zsírsavprofilja is veri a tejzsírt.


Oriza!

Hány kiló vagy és mennyi a napi CH beviteled? Ektomorfság ide vagy oda, ennyi zsír betolásához kell ám epesav bőven :)

Rajtam ennek a zsírnak a fele csak keresztülmenne :)

2014. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Marcii jól írta, extrém ekto vagyok.


Szinti: nem tudom, mennyire jó ötlet ez, de ha nem testépítenék, biztosan paleóznék, és a paleo szerint annyit együnk, amennyi jól esik. Nos, nekem ennyi nagyon jól esik.

Nem tudom, lehet, hogy vannak felszívódási zavaraim, dokihoz még nem mertem elmenni, mert kitalálja, hogy kifejlődött bennem egy élő csirke vagy rizsföld, és lebeszéli az ősöket az efféle kajálásról, az meg nem válna kedvemre.


Pár hónapja szartam a zsírbevitelre és 8-9g*ttkg ch-t vittem be és stagnáltam :O Aztán felhívtam a GYK sport rovat urát, a toplista trónján ülő mesteremet, és adott egy remek tanácsot: ha nem akarok cukorbeteg lenni, akkor egyek több zsírt, és vigyem le a ch-t. A szénhidrát most 4g*ttkg, de a 3g*ttkg zsírral olyan, mintha 10 lenne, és most jön is a tömeg szerencsére.

2014. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!