Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Nalatok hogy mukodik...

Kismamak! Nalatok hogy mukodik a sex?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi , valtozott-e a szexualis eletetek a terhesseg alatt,ha igen mikor es miert?
2011. jan. 14. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A terhességem elején inkább aludtam szex helyett, majd ez később pont az ellentettjére fordult, nagyon kívántam. Most szülés után ( császár ), semmi kedvem hozzá, fél éves a kisfiúnk. Szerencsére a párom türelmes. Én úgy hallottam, kb. 1 év, mire visszaáll az ember kedve a normális házaséletre.
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy...zavar a nagy hasam, sajnos semmi kedvem hozzá.

30 hetes

2011. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Nálunk nem változott nagyon, picit van csak kevesebb. Több lett az orális inkább. A 2. trimeszterben nagyon kívántam a szexet, most kicsit visszafogottabb vagyok. De a páromat még mindig imádom kielégíteni. :)

38 hetes

2011. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Picit kevesebb lett. Átlagban most heti 1-2 alkalom, de az az igazság, hogy nem igazán kívánom már,na nem a férjemet meg a szexel sincs bajom, csak olyan ormótlannak és debellának érzem magam+ kijött az aranyerem+ hatalmas tőgyeim lettek stb. hogy így igazán érzem magam kívánatosnak és ez sokszor elveszi a kedvem tőle. Persze a férjem mindig mondogatja, hogy imád és látom is rajta, hogy kíván, így azért beadom a derekamat:))


üdv

37 heteske

2011. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 alkalomra csökkent a 3. trimeszterben. Nekem sincs túlzott önbizalmam mostanában... :(

32 hetes km

2011. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Latom akkor nalatok is hasonlo a helyzet:) Kicsit kevesebb, mint ahogy az onbizalom is :)

2011. jan. 14. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Habár hatalmas pocim van, én állandóan szexelnék...De a párom is...és folyton azt mondogatja, milyen gyönyörű vagyok! :-)

Csak most épp szextilalom van.... vérzés miatt

2011. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan ez olyan tipikus! Akinek tiltva van, az folyton csinálná, akinek szabad, az meg húzodozik... ez van. :)

Nálunk apa most hónapok óta éjfélig dolgozik minden nap, úgyhogy csak a hétvége marad, szóval heti 1-2 alkalom.

2011. jan. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!