Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+ hetes kismamák, nálatok...

30+ hetes kismamák, nálatok hogyan zajlanak a vizsgálatok? Mikor kell hova mennetek?

Figyelt kérdés

Engem a doki erre a hétre hívott vissza kontrollra, ő lassan megy nyaralni, így egy gondozás biztosan kimarad. Eddig 3-4 hetente jártam hozzá.

A védőnő is említett olyasmit, hogy a 30. hét után már 2 hetente kellesz járnom hozzá.

Az uh a 32. héten lesz, utána nem tudom mikor. Az előző kórházba ahová jártam oda ezen a héten kellene mennem, majd a 36. héten és a 38. héten. De az új kórházba nem tudom, hogy mennek a dolgok.

Lesz még vérvétel vagy más az áramláson kívül?

Köszönöm.

30 hetes kismama.


2011. jún. 6. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig 4 hetente jártam a dokihoz, most a legutóbbi alkalommal mondta, hogy mostantól 3 hetente menjek és a 36. héttől pedig hetente. Következő UH 32. héten, majd 36. és 38. héten.

Védőnőhöz legközelebb június 20-án megyek(eddig 3-szor voltam), a többit majd akkor beszéljük meg.

36. héten lesz még egy vérvétel(a negyedik).


30+6 hetes kismama

2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

32. héten uh, aztán 36. héten vérvétel, utána 37-a végéig hetente NST és uh, 36-38 hét közt streptococcus B szűrés. Dokimhoz csak akkor mentem amikor valami bajom volt egyébként csak a terhesgondozóba megyek a beutalókért, a védőnőhöz meg csak akkor mikor az eredményeket viszem és nem is mondta, hogy sűríteni kellene a találkozásokat...

31+3hkm

2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!