Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Saújhelyi kismamák! 12. heti...

Saújhelyi kismamák! 12. heti vizsgálatok hogyan történnek?

Figyelt kérdés
Tényleg ingyenes már a vérből történő down kór szűrés? Akkor és ott veszik le a vért amikor megyek uh-ra, vagy külön beutalót kell kérni ehhez is?
2010. jan. 11. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe voltam a 12 hetes ultrahangra,de ott vért nem vettek.Szerintem nem kell beutaló,csak annyit mondtam,hogy ott nem vettek vért,aztán mondták,hogy itt leveszik.Nekem ott vették le az osztályon,miután itt is megultrahangoztak.Nem kellett fizetni érte.
2010. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol másképp történik. Itt (Miskolc) pl nem ingyenes a Down-szűrés, és csak külön beutaló ellenében veszik le hozzá a vért.
2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sátoraljaújhelyben 12.heti vizsgálat úgy történik, hogy van egy hüvelyi ultrahang és aztán ott azon az osztályon leveszik a vért. Nem kell érte fizetni ingyenes.
2010. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2010. jan. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!