Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik szinte...

Vannak olyan nők akik szinte sportot űznek az abortálásból védekezés helyett? Tudtok ilyenről? Olvastam itt a kérdéseknél olyat, hogy volt akinek 10-20 abortálása volt.

Figyelt kérdés

Ti tudtok olyan esetekről? Mennyi az a szám? Mi számít egyáltalán soknak?


Pl.: az egyik kérdésnél olvastam.Idézet:

"Ismertem 2 nőt(az egyik inkább lány volt).


Az egyiknek 3 gyereke és 10 abortusza volt.


A másiknak(a fiatalabbnak) 5 gyereke és 8 abortusza."

De olvastam, olyat, egy eü-s dolgozó kommentjénél, hogy volt akinek 20 körül volt.


2019. márc. 7. 15:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
79%
Utolso te eleg szanalmas vagy. Es mekkora problema h nehany embernek ilyen a felfogasa nagy taps 👏👏👏👏
2019. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
69%

#40

Nem gondolod, hogyha valakinél egyszer becsúszik a baj, és erre kényszerül, akkor utána fokozottabban kellene figyelnie a megelőzésre?

2019. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
12%
40, vagyok. 41-42, én is kérdezhetném, hogy nem gondoljátok, hogy kicsit túlpörgitek a dolgot? Azért egy abortusz nem a világvége, és 2 vagy 3 sem az. Mi az, hogy megtörtént a baj? Nem kellemes valóban, sokba kerül, de azért nem egy tragédia. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2019. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
85%

Nem kívánt terhesség = baj. Ezen nincs mit túlragozni.

És mint írtam, egyszer mindenki hibázhat x okból kifolyólag, sajnos bármilyen védekezés mellett megtörténhet. De akivel már előfordult, annak igenis ajánlott lenne fokozottabban ügyelni a védekezésre. Az abortusz NEM védekezés továbbra sem.

2019. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
61%
De az abortusz igenis baj,sőt szégyen,szomorú hogy egyesek ezzel nyugtatják magukat akár a többedik után is,hogy ez rutin műtét.
2019. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
80%

Abba senki nem gondol bele, hogy a test mennyit szenved egy terhességmegszakítás alatt. Szóval ha valaki a magzatot nem veszi figyelembe, mert nem tekinti embernek, akkor azt a tényt gondolja végig, hogy ez egy műtét. Valóban rutin, ez kétségtelen, de akkoris Magyarországon ez egy altatásos beavatkozás.


Az altatótól hülyül mindenki, plusz ez a stressz, ami sejtszinten ér, hogy mesterségesen steril részeket kezdenek kapargatni, ez bajt okozhat. Legkisebb problémaként gyengeséget, ami után minden vacak elkaphat, és ki tudja milyen szövődményekkel.



Szóval én nem vagyok abortuszellenző, nem ítélkezem senki felett, de kérlek vigyázzatok magatokra. Egészség csak egy van!


Én sosem voltam terhes sem.

2019. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
25%

Nem bírnám megtenni.

Megoldanám vhogy, vagy max jó helyre örökbeadnám, de hogy megölni? Egy ártatlan picurt, aki mellesleg nem saját hibából jött létre. Ah ..

2019. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Döbbenet amiket itt olvastam. Főleg aki azt írta, hogy a legutolsó abortusza után csak 2 napot várt a szexuális együttléttel...
2019. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!