Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik szinte...

Vannak olyan nők akik szinte sportot űznek az abortálásból védekezés helyett? Tudtok ilyenről? Olvastam itt a kérdéseknél olyat, hogy volt akinek 10-20 abortálása volt.

Figyelt kérdés

Ti tudtok olyan esetekről? Mennyi az a szám? Mi számít egyáltalán soknak?


Pl.: az egyik kérdésnél olvastam.Idézet:

"Ismertem 2 nőt(az egyik inkább lány volt).


Az egyiknek 3 gyereke és 10 abortusza volt.


A másiknak(a fiatalabbnak) 5 gyereke és 8 abortusza."

De olvastam, olyat, egy eü-s dolgozó kommentjénél, hogy volt akinek 20 körül volt.


2019. márc. 7. 15:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%
Hát konkrét esetet nem tudok, de elég beszédes, hogy amikor nőgyógyásznál rákérdeztek, mondtam, h volt abortuszom (lehet lepontozni), mire az asszintens csak úgy foghegyről megkérdezte, h mennyi... totál elképedve válaszoltam, hogy (nyilván) egy (először és utoljára, lassan 10 éve)... mire egy félmosollyal nyugtázta a dolgot. Szóval ebből eléggé úgy tűnik, hogy rendszeres a sokadik aburtuszos páciens...
2019. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
56%

Albert Györgyinek is 7 abortusza volt, azt hiszem. Azt hitte, így meg tudja fogni a férfiakat, de nem jött be. Aztán persze sírt, hogy nem lehet több gyereke...

Pedig egy tanult, dolgozó nő volt.

2019. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 piroska és a farkas ***** válasza:
81%
A szakdolgozatomnak anno részben ez volt a témàja. Az egyik dokit idézném :" Bejön, neki ez a 20. abortusza, és leül, mintha csak a fodràszhoz ülne be. Ilyennek mondjam, hogy lélek?"
2019. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egészséges terhesség(ek) esetén 2 abortusz már sok. Egyet még valahogy meg tudok érteni, annak ellenére, hogy én sosem tenném meg.
2019. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Na itt egy kapcsolódó mai kérdés:(komolyan nem hiszem el, hogy lehetnek ennyire id.óta emberek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


"Szerelmes vagyok belé terhes is lettem tőle de mással él együtt? Mit tegyek?

Van egy pasi, regota ismerjuk egymast es mindig is kedveltem de baratzonaba kerultem nala. Sokat talalkoztunk volt parszor csok de semmi tobb.


December elejen aztan egy hazibuliba tobbet ittunk es az agyba kotottunk ki mindkettonknek nagyon jo volt (ezt o is mondta) es utana elkezdtunk osszejarogatni. Utobbi idoben mar kb heti 4 alkalommal vagyunk egyutt. Nem vedekeztunk. Egyszer sem semmilyen modszerrel. Mivel ismerem ezert tudom hogy nagyon felelotlen, senkivel nem vedekezik a baratnoje tobbszor is volt abortuszon miatta. O is ismer tudja hogy nem szedek fogamzasgatlot hanem megszakitassal szoktam. De o nem szakitotta meg soha es terhes lettem. 8 hetes vagyok most. Elmondtam neki is. Azt akarta hogy vetessem el de mondtam neki hogy szo se lehet rola ebbe belenyugodott. Osszejarunk mintha mi se tortent volna. Azt mondta fizeti majd a gyerektartast es tobbet is csak senki nem tudhatja hogy tole van mert ha igen egy fillert se ad es orokre megutal. En ossze akarok jonni vele es hozza koltozni. Valahogy a baratnojenek kene elmondani de tudni fogja hogy en voltam. Mit tudnek tenni? Segitsetek.


20/L"


És a válaszom: Ha nem kamu akkor vázolom a helyzetet:



Szerintem a lány bekamuzta, hogy védekezik, aztán meg nem tette meg. Így akarta megfogni a férfit. Nem véletlenül emelte ki: "O is ismer tudja hogy nem szedek fogamzasgatlot "



Most öszintén ki az a h.lye férfi aki megszakitással akciózik, ennek ellenére a nőben megy el?



Más: a 8. hét az még okés egészen a 12. hétig lehet abortáltatni. Mindenki jobban jár.

2019. márc. 7. 20:52
 16/48 anonim ***** válasza:
74%

Valaszolok itt az is gaz hogy van aki nagy abortuszparti es mindenkit lepontozgat aki ellene van !! Na ez meg a gaz mar az embernek se velemenye se lelke nem lehet.


Egyik valaszolo irta hogy 2 utan kivetetne a mehet (torvenybe iktatna) vele ertek egyet!! Felolem kovezzenek meg ezert es valoban csunyanak tunhet de aki szexelni tud es ra sem bagozik a vedekezesre hanem csak elmegy kikapartatni en is kivetetnem a mehet mert nem erdemli meg hogy kesobb anya legyen. Es durva olvasni hogy van akinek 7 meg 15 abortusza is volt?!?!? Te jo eg... Egyre sem lennek kepes nemhogy ennyire.

Na az ilyen noknek valoban csak ket agysejtjuk lehet ha van egyaltalan, az agyrak ehen doglene a fejukben az biztos.

2019. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
39%

"Most öszintén ki az a h.lye férfi aki megszakitással akciózik, ennek ellenére a nőben megy el?" =>

Gondolod, nincs ilyen?

Életem legnagyobb tévedése volt a pasi, ráadásul nem csak én voltam neki, mint utóbb kiderült, párhuzamosan volt még egy barátnő, de nem kizárt, hogy még alkalmik is. Megszakítással védekeztünk mindig. Aztán egyszer bent hagytam... Kérdeztem, ezt mégis hogy gondolta. Válasz "Olyan jó volt, sajnáltam volna kirántani"... Nekem mázlim volt, hogy nem lettem terhes, de nagyon paráztam.


Aztán egyszer a volt élettársam, akivel előtte hosszú kapcsolatom volt (10 év, ezalatt lett egy közös, tervezett gyerekünk). Már nem voltunk együtt, de párszor lefeküdtem vele. Egyszer belém engedte. Állítólag nem kapcsolt időben (ezt nem hiszem el, miután 10 éven át így védekeztünk), és hozzátette, reméli, terhes leszek, megérdemelném, akkor végre visszamenék hozzá... Ezután 1 hónappal késett, meg feljött 2 kg, többet ettem... Hát megijedtem, de szerencsére csak a sok gyorskaja, mert olyan helyen laktam, hogy nem tudtam főzni.

Magamra nézve abortusz-ellenes vagyok, és ezek igen kínos helyzetek voltak, azt hozzáteszem, ha utólag visszanézek, és tegyük fel, 1 abortusz muszáj, még mindig inkább a második esetből szültem volna meg a babát, az elsőben említett cigány féregtől biztos, hogy elvetetem (ja, akkor persze nem így gondoltam volna, de hamar leszállt a köd.)

2019. márc. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Nálam ez verte ki tegnap a biztosítékot. Ennek a ...lénynek... vajon hány abortusza lesz még, mire sikerül egy fiú?

Nem mellesleg törvénytelen. De hát a hagyomány, még a szégyen... És ő tartja magát tanultnak. Hagyjuk.

2019. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy olvastam a válaszokat, így az a szám amit én írok le lesz a legnagyobb. Ismerek egy nőt, elég közelről 23 abortusza volt (16 évesen az első). Most lehet kb 40 éves. 4 gyereke van, mind a 4 más férfitól.
2019. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
83%
En csak egyet ismerek szemelyesen, akinek 3 abortusza volt, es abbol egy ikerterhessegnek indult. Nem tudom megerteni az ilyet. Ezek nem tanulnak a hibaikbol?
2019. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!