Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik szinte...

Vannak olyan nők akik szinte sportot űznek az abortálásból védekezés helyett? Tudtok ilyenről? Olvastam itt a kérdéseknél olyat, hogy volt akinek 10-20 abortálása volt.

Figyelt kérdés

Ti tudtok olyan esetekről? Mennyi az a szám? Mi számít egyáltalán soknak?


Pl.: az egyik kérdésnél olvastam.Idézet:

"Ismertem 2 nőt(az egyik inkább lány volt).


Az egyiknek 3 gyereke és 10 abortusza volt.


A másiknak(a fiatalabbnak) 5 gyereke és 8 abortusza."

De olvastam, olyat, egy eü-s dolgozó kommentjénél, hogy volt akinek 20 körül volt.


2019. márc. 7. 15:12
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

21. Válaszoló!


Ugye most csak trollkodsz? 20 évesen 7 abortálás? És mi az, hogy "oda vagyok érte ha belém élveznek". Nem gondolod, hogy ez butaság mert ez terhességgel jár? És ha mást nem is veszel figyelembe akkor utána hetekig nem szeretkezhetsz? (Az egyéb kockázatokat nem számítva)

Miért nem használtok gumit? stb.

2019. márc. 9. 10:01
 22/48 anonim ***** válasza:
50%

#21

B+...

De komolyan.

Én ugyanígy vagyok, nem szedhetek gyógyszert, de legalább van annyi bennem, hogy megszakítással csökkentsem az esélyt. Ja, nekem is volt 3 terhességem. Az első annyi idősen, mint te vagy. Így a legnagyobb lányom 9 éves. És a terhességem számait tekintve értelemszerűen van 2 kistestvére. Egyikük sem a megszakítás mellett fogant, hanem mert belém élveztek... A legkisebbnél ráadásul csak egyszer...

2019. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
1%

Ugye most csak trollkodsz?

nem


20 évesen 7 abortálás?

igen 2014-ben volt az első, 2016-ban a második utána 17-ben 2 volt, mindkettő pharmatex mellett, tavaly is volt 2 és 3 hete volt a 7.


És mi az, hogy "oda vagyok érte ha belém élveznek". Nem gondolod, hogy ez butaság mert ez terhességgel jár?

Szeretem az erzest, tudom hogy nem kene es utolag mindig megbanom de a pillanat heveben nem birom ki hogy ne. Egyebkent nagyreszt megszakitassal szexelek.


És ha mást nem is veszel figyelembe akkor utána hetekig nem szeretkezhetsz? (Az egyéb kockázatokat nem számítva)

Nem szoktam betartani az orvos tanacsat. Es igazabol nem vagyok tulsagosan oda a gyerekekert nem tudom fog e valtozni de jelenleg ugy vagyok vele hogy egyaltalan nem szeretnek.


Miért nem használtok gumit? stb.

Gumival nem szeretem, a pharmatex nem volt hatasos, hormon tartalmu dolgok nem johetnek szoba trombozis veszelye miatt, a spirallal a kornyezetemben tobbeknek is nagyon rossz tapasztalata van.

2019. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

24. válaszoló!


És a pénz sem számít? Tudtommal egy abortálás 39000 ft.


Meg azt nem hiszem el, hogy legalább néhány hetet ne hagynál ki, a beavatkozás után.


A másik, hogy ha ilyen ütemben haladsz akkor akár az 50 abortlás sem lesz sok néhány év múlva.


A dokik sem szólnak semmit?

Meg milyen az már, hogy 15 évesen kezdted a terhességmegszakítást?


Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz. De Én itt már semmin sem lepődök meg. :(

2019. márc. 9. 12:14
 25/48 anonim ***** válasza:
60%
Persze, anyámnak is volt 4,közben 6-ot le is szűlt. Annál még a nyulak is okosabbak, megfontoltabbak. Szerencsére 2000km-re költöztem tölük,még 18éves koromban. Azóta se hallottam felölük, jobb is, az ilyen szerencsecsomagoktól távol. Ugyanazt a hülye hibát elkövetni biztos nem fogom! Most vagyok várandós az elsövel, 25évesen fogom megszűlni, és ezzel nálam be is fejezödött a gyerekgyártás.
2019. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
77%
Van nem vérszerinti, de rokon. Volt legalább 5 abortusza, 50 körül van, 4 gyerek. Csórók. Szánalom.
2019. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
15%

Én nehezen hiszem el hogy valakinek 5+ abortusza volt élete során...

De egyenként annyira nem érdekel, nem érint, az ő dolga, van jobb dolgom is azzal foglalkozni hogy kit hányszor kapartak már ki.

2019. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
3%

És a pénz sem számít? Tudtommal egy abortálás 39000 ft.

Évente 1-2x nem nagy kiadas.


Meg azt nem hiszem el, hogy legalább néhány hetet ne hagynál ki, a beavatkozás után.

A legutobbi utan 2 napot hagytam ki.


A másik, hogy ha ilyen ütemben haladsz akkor akár az 50 abortlás sem lesz sok néhány év múlva.

Ha evente kb 1 van akkor az meg 43 ev


A dokik sem szólnak semmit?

Volt olyan h undok doki volt, de mint kiderult akkor is olyan a stilusa ha valaki megtartja :) A legutobbi 3at ugyanaz a doki csinalta, es kedves volt, nem szolt semmi rosszat.


Meg milyen az már, hogy 15 évesen kezdted a terhességmegszakítást?

Hogy hogy milyen? A legtobben szerintem 15 evesen inkabb elvetetik. Akkor meg amugy se sok beleszolasom volt, mondtam anyamnak hogy terhes lettem es elintezte az abortuszt.

2019. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
12%

Van akiknek megcsinálják szoc.alapon,na azoknak van gyakrabban abortuszuk, mert hát ingyen van, a gumi meg a Tabletta drága. Egy normális emberek fizeti kell 39000 és életébe csak egyszer van abja indokolt esetben. Húgomnak is volt, csak egyetlen egyszer, mert nem tudták ki az apa, most minek nött volna fél így az a szerencsétlen gyerek, azt se tudta volna ki Borja. 39000 - et fizetett

,

2019. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
53%

Azok, akik nem akarnak gyereket és hobbi szinten járnak abortuszra inkább köttessék el magukat. 2006 júniusa óta bármelyik 18 éven felüli nő megcsináltathatja.

Ezután annyian és annyiszor élvezhetnek beléjük büntetlenül, amennyit csak akarják.

2019. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!