Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Textilpelusból hány darabot...

Textilpelusból hány darabot vegyek? Nem azt fogunk használni, csak a kiságyba, büfirongynak meg ilyeneknek kell.

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 darab elég. Majd meglátod mennyit használ el a baba, és utólag is tudsz még venni.
2008. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vettem 14 db-ot és 4-et 4-be vágattam, beszegettem, ezek a kicsik tök jók büfizni később pedig nyáltörlő vagy orrtörlőnek is beválnak.
2008. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi 2 8-as csomagot vettünk szerintem annyi elég lesz!Bár tapasztalatom még nincs mivel első babánkat várjuk! Ha esetleg meg kell még akkor még mindig tudunk venni!

34 hetes kismama

2008. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 10 db-t vettünk,ha jó időszakunk van,bőven elég, de bizony volt már hogy majdnem kevés lett.Mi azt rakunk a kiságyba a feje alá is.Van aki a kiskádba is tesz fürdéshez,hogy ne csúszkáljon.Ha mész tanácsadásra oda is kell,lemérik,és naná hogy akkor pisilnak a manók:-),szval 10-15 inkább legyen.

2008. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-et vettem, és utána kaptam még 6 mintásat. Viszont tényleg vágass szét néhányat, azt sokáig tudod még használni, mi azzal töröljük az orrát 2 évesen.
2008. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 10plusz 2 mintás van.Sztem bőven elég, bár egy barátnőmnek a 20 sem elég.Nem tudom, hány naponta mosnak, sztem ez számít.Vegyetek kifogót textil pelusból, majd fürcsinél jól fog jönni.
2008. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig 10 db van, de ha kell, akkor majd még veszek, és "negyedelek" is. :)
2008. okt. 28. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Ha jól emlékszem én 30-35 db-t készítettem be.Az előttem szólókat olvasva, ugye a triplája, de megérte.Én a kis kádba is használtam, törölköző helyett, nyári babám lévén takarónak is.A nagymamám néhányat szétszabott 4-be, és ezeket a melleimre használtam, ha megindul a tejci, könnyebb kimosni mint a melltartót meg a blúzt...Mostanság otthonra orrtörlőnek kiválóak!
2008. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy 15 van, mert mindig van a kiságyban, a babakocsiban, a hordozóban, a pelenkázón, a vállamon, és egy a mérlegen. És ezek forognak, mosás, vasalás, ebből nálam sosem elég, és inkább több legyen, mint kevesebb:-)
2008. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!