Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a képek nem...

Szerintetek ezek a képek nem bizonyítják, hogy mekkora szívás a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Olvasgatva ezt a kategóriát, illetve a mindennapok tapasztalata alapján is legtöbbször csak sajnálni tudom azokat az embereket, akiknek gyereke van és örülök, hogy nekem nem ilyenekkel telnek el a mindennapjaim. Elnézve ezeket a képeket, szinte mindegyik pár sokkal boldogabb volt gyerekvállalás előtt. Mit gondoltok?

[link]


2017. dec. 30. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Sose sajnálj.

Én boldog voltam gyerek nélkül is és boldog vagyok most is, hogy van. Azt a rengeteg jó dolgot, amit egy gyerek hoz az életbe, nem lehet lefényképezni. Sosem bántam meg, hogy megszületett.

Természetesen nem mindenki gondolja így. Elfogadom, hogy te azt gondolod, gyerek nélkül tudsz boldogan élni. Oké. De ne gondold, hogy mások is így vannak ezzel, mint te.

2017. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Arról nem is beszélve, hogy mibdegyik előtte/utána fotó egy-egy kiragadott pillanatot ábrázol. Lehet, hogy azon a képen boldognak tűnnek, de honnan tudod, hogy TÉNYLEG azok-e? Lehet, hogy közben veszettül vágynak egy gyerekre, és amikor boldogtalannak és fáraftnak tűnnek egy képen, valójában legbelül boldogok?
2017. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Amí nincs gyereked, nem tudhatod hogy milyen érzés.

Ez nem olyan amit el lehet magyarázni.

Amikor a 2,5 éves fiam csak úgy odajön, megsimogatja a hajam, és azt mondja, hogy " olyan szép vagy ", hidd el ezt nem cserélném el arra amikor régen akármikor csak úgy beülhette koktélozni. Vagy vettem egy draga cipőt.

2017. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, velem van a baj, de belolem ezek a kepek nem negativ erzeseket valtanak ki. Na es, ha faradtak vagyunk? Ezerszer megeri a kis mosolyaert, puszijaiert, meg onmagaban azert, hogy van nekunk. Mondom ezt nagyon keves ataludt ejszakaval, rengeteg kitekeredett pozban alvassal es hordozassal a hatam mogott egy jelenleg is megterhelo idoszakban, ugy, hogy a munkam is szeretem, eletcelom is van a gyerek mellett, megsem adott soha semmi ekkora boldogsagot, mint a gyerekem.
2017. dec. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Három gyerkőcöm van.A fiam 18 a lányom 11 éves, a kicsi fiam 7 hónapos.

Minden pillanatért hálás vagyok amiért ők vannak.Az a boldogság amit ők adnak semmivel nem pótolható vagy helyettesíthető.És ezt nem lehet elmondani annak akinek nincs gyereke.Ezt csak az tudja aki átéli.

2017. dec. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ezek a képek csak arról tanúskodnak, hogy a gyerekvállalás nem játék, hanem kemény meló, ami nagyon fárasztó.
2017. dec. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Hú, én két picivel "szívok" itthon, de ha gyermektelen, vígan koktélozó, sörözgető embereket látok, az az egyetlen és első gondolatom, hogy de szánalmasak szegények! :)

Talizgatnak, múlatják az időt, várják, hogy végre összehozza őket a sors vkivel, hogy gyerekeik lehessen és elkezdődjön az igazi életük :D

Tudom, hogy hülyeség, de akaratlanul is ez jut eszembe. Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy 30 felett mi a jó abban, ha nincs gyereked

2017. dec. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell sajnálni, kössz! Èn sem sajnálkozom rajtad, hogy ez a legnagyobb problèmád!

Tudom, kell valami önigazolás a sajàt vagy èpp az èlet döntèse miatt! Jobb így mindenkinek, hidd el!

2017. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erővel nézhetnénk buli előtt es buli utáni képeket is, az sem lenne rozsásabb
2017. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, hogy ha te nem akarsz gyereket, akkor neked valóban ilyen lehetne az életed kisgyerekkel.

Ha nem akarsz, ne vállalj, nem kötelező.


Aki akart gyereket, az nagyon jókat röhög ezen a fotósorozaton, a férjével együtt. ;)

Igen, ilyen pillanatok is vannak. Tudtuk előtte is. Mi az amolyan pillanatokért akartuk őket: azokat se lehet gyerek nélkül átélni, csak mellettük. :)

2017. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!