Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora szívás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora szívás egy gyermekvállalás?

Figyelt kérdés
Mostanában sok helyről csak ezt hallom.. minden éremnek két oldala van, tudom. Csak mintha az emberek fejében leginkább a negatív részek lennének meg..

2017. nov. 6. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha valaki nem igazán vágyik rá, az inkább a negatívumokat látja, aki nagyon vágyik rá, az pedig a pozitívumokat.
2017. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a gyerekvállalást mindenki egy rózsaszín idillként képzeli el - és amikor már ott van a gyerek, kiderül, hogy nagyon nem az - ill. megvan a jó oldala is természetesen, csak sok tényező árnyalja a képet. Igazad van, a negatív dolgok mindig többet nyomnak a latba az embernél, mint a pozitívak, így vagyunk kódolva. Az is egy elég fura kifejezés, ha belegondolsz, hogy "szülés utáni depresszió": a nő megéli azt, ami minden nő létezésének a csúcspontja(világra hozza a gyereket), utána meg letargiába zuhan. Ez egy óriási paradoxon. De sok nőnél előjön a szülés utáni időszakban.
2017. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az önismeret hiánya sokaknál csapódik le ebben a megmérettetésben.
2017. nov. 6. 17:04
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Ez totál az adott egyéntől függ. Van, akinek áldás, van, akinek meg szívás :D
2017. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
#2 nekem még nincs gyerekem, de én egyáltalán nemis látom rózsaszín idillnek. Épp ellenkezőleg. Sok lemondással jár, első években minden energiádat leköti, sokat hisztiznek, hangoskodnak, engedetlenkednek, és kemény feladat, mert felelős vagy egy ember személyiségének alakításáért. Az egyetlen pozitívum csupán a tudat maga, hogy van egy gyermeked, akit imádhatsz :D
2017. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szülés utáni depi nem csak a hormonok és/vagy az érzelmek játéka?
2017. nov. 6. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
#6 szerintem, ha születik egy gyereked, akinek köszönhetően heteken keresztül nem tudsz aludni és sokszor vígasztalhatatlanul üvölt, folyamatosan aggódni kell, hogy minden rendben van-e vele, akkor a “jaj, de szép dolog, hogy van gyermekem” szintű rajongás kicsit alábbhagy :D Nem csak a hormonok játéka a szülés utánj depi.
2017. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6 Erről itt olvashatsz bővebben:


[link]

2017. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 érdekel0 ***** válasza:
87%

Hiába tervezi meg az ember a mindennapjait egy pici mellett ez folyamatos újratervezés,újratervezés,újratervezés.

Nagyon kimerítő,hogy folyton úszik az ember mindennel és nem tud elégedetten hátradölni,hogy IGEN,MA KLASSZ VOLTAM.

És igen,a gyerek apjának KUTYA KŐTELESSÉGE ott lenni és tenni a dolgát,de nekem az volt a legborzasztóbb,amikor bűntudatom volt,mert este 20.00kor bemásztam az ágyba holtfáradtan és apukára hagytam az altatást pl.,aki hajnali 4.00kor kelt és másnap is.És úgy éreztem,hogy ez valami szivesség és én megbuktam.

Nem,nem apuka éreztette.

Ez sajnos jött magától.

Bűntudat,mert 1 órát ázni akartam a kádban,apuka meg lazított volna egy fárasztó nap után a gép elött,erre megkapta a síró,nyűgös gyereket.

A kevés vagyok,car anya vagyok,haragszok a kicsire érzés.

Én úgy érzem depis azért nem voltam,de jahh,az ilyenekre nem tud felkészülni az ember.

2017. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Minden depresszió a hormonok "játéka", a férfiaké is.
2017. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!