Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom nem örül a babának?

Párom nem örül a babának?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 11 hetes terhes,6. héten tudtam meg nagyon örültem neki többször megfordult a fejemben hogy nem bizros hogy lehet gyerekem késôbbiekben,17. hónapja hogy fel vagyok fázva voltam vele orvosnál 2-3 fajta gyógyszert kaptam azóta de nem hatott,a lényeg hogy 2. éve vagyok együtt a barátommal elmondtam neki,elôször rosszul volt aztán vagy 2 hétig hozzám se szólt csak gépezett,próbáltam neki elmagyarázni hogy nagyon örülnék neki ha dûlôre jutnánk,és hogy nem akarok egyedül dönteni mert ezt kettônknek kellene megbeszélni,utána ùgy viselkedett mint egy gyerek,egész álló nap csak kötekedett mindent a fejemhez vágott hogy ô már szeretkezni sem akar a baba miatt miért nem veszem észre,ô nem akar apuka lenni,nem akar ùgy járni mint haverjának az apja hogy nem fizette a gyerektartást és lecsukták,meg hogy én azon vagyok hogy mással nevelem majd fel ùgy is szétmegyünk stb.. leszidtam hogy nem azon kellene agyalnia hogy pl megszületik és lelép... az a része hogy mással akarom felnevelni meg nem tudom hogy juthatott az eszébe egyetlen egy általános sulis barátnômmel tartom csak a kapcsolatot tudja is hogy nem is beszélek mással (néha leellenôrzi) utána pár napra kórházba kerültem mert szeptember elején volt egy autóbalesetem és néha elôjôttek pánikrohamok, ahogy hazajöttem hozzám se szólt,már éppen aludtam volna amikor ledôlt mellém megsimogatta a hátam és megkérdezte hogy "bennem van-e még"... totálisan kiakadtam (ettôl függetlenül) nyugodt hangon mondtam hogy igen, és képzelje el hogy maradni is fog. Itt azt mondta hogy jólvan akkor csá. összeszedte a cuccait és elment.Reggel felhívtam anyukámat elmondtam neki a dolgokat mondtam hogy délután átmegyek hozzá.Beléptem az ajtón és ott beszélgettek, én is beszálltam.Végül sikerült a tudtára adnom hogy addig kerülgette a témát hogy eldöntöttem tutira marad itt rosszul lett,azután hazamentünk.Nem tudok rajta kiigazodni ma is hozzámvágta hogy ô tudja hogy csak azért akarom megtartani hogy neki rossz legyen mert ô a mártír.. meg hogy neki nincs választása belekényszerítem mindenbe,ô még nem élte ki magát (27.éves,nem tiltottam a haverjaitól se a bulizástól sem egyedül arra kértem meg hogy ne gépezzen reggeltôl estig)stb. néha meg azt mondja "örül neki" ùgy ha témába kerül akkor szívesebben néz a plafonra vagy a falra.Annyira érdekelne más mit csinálna ilyen helyzetben.
2017. dec. 8. 17:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
10%
minden nap van legalább 2-3 húszéves terhes. Hihető.
2017. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
55%

Védekeztetek? Hogy lettél terhes?

A fiú nem akar gyereket. Érthető. 27 éves, 2 éve van veled.

Te biztos akarsz 20 évesen egy olyan gyereket akit az apja a háta közepére se kíván? Szerintem gondold át.

2017. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%
Hogy gondolja át 11 hetesen? 12. hétig végeznek abortuszt, a CSVSZ elintézése minimum 3 nap. Ha éppen ma 11 hetes, akkor hétfőn, mire eljut a CSVSZ-be már 11 hét minimum 3 napos lesz. Erről bizony már lekésett.
2017. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ezen már nincs mit átgondolni, hogy lehetett így elszórakozni az időt? Neki nem jutott eszébe az alatt a 2 hét alatt amíg hozzád se szólt, hogy inkább győzködnie kéne? Nem is értem mit várt, mikor Te megmondtad, hogy örülsz a babának. De Te is mit vártál egész idáig, mikor Ő meg egyértelműen megmondta, hogy baromira nem akarja?! Már most nem kommunikáltok, mi lesz ezután? Ez neked valami vicc? Igazából már úgyis mindegy, a gyerek marad. És, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Nem, nem örül.
2017. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Én a fogalmazásodon nem tudtam kiigazodni, de nagyon az az érzésem, hogy nem tervezett baba, szóval érthető, ha a párod nem ujjong az örömtől, hogy apa lesz.
2017. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha tőlem kérdezte volna meg így konkrétan hogy "bennem van e még" valószínű pofánvágom...azért tök jó hogy a saját gyerekéről beszél. Ha meg nem akarja, akkor meg egyértelműen lekellett volna ülnie veled és megbeszélni. Jó nagy bunkó. És nem nem örül neki.
2017. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

"Párom nem örül a babának?" Nem, a párod egyáltalán nem örül a babának és teljesen egyértelmű, hogy nem is akarja. Azt szerette volna, ha elvetélsz/elveteted.

Nem értem, miért is nem védekeztetek, ha még nem akartatok gyereket? Attól, hogy van egy húgyúti betegséged, a méhed még működik...

Ráadásul 20 éves vagy, gondolom se szakmád, se semmid, a párod tart el.

Le lehet pontozni, lehet engem utálni, nem érdekel, én ELEVE nem állnék össze ilyen primitív, tahó pasival, és eleve nem élném így az életem, de ha véletlenül ilyen helyzetbe kerülnék, akkor elvetetném, nem szülnék ilyen embernek gyereket, ilyen helyzetbe.

Csak ugye neked már késő, meg ugye te akartad is a gyereket, hiába, hogy a semmire szülöd, senkinek szülöd... mert az apja nem kíváncsi rá és soha nem is lesz. 99%, hogy még a terhesség alatt örökre elhagy titeket, nagy eséllyel megpróbál majd olyan messzire jutni, hogy gyerektartást se tudjanak fizettetni vele.

Gratulálok a kicsihez, bizonyára boldog élete lesz...

2017. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
97%
Egyertelmu h nem akarja még a gyereket.
2017. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar gyereket. Fel tudod egyedül nevelni? Sajnos az abortuszt már lekésted.
2017. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

NEM akarja a gyereket, mit nem tudsz ezen kiigazodni?

Más nem csináltatja fel magát "ilyen helyzetben"!

2017. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!