Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még a világon még egy...

Van még a világon még egy olyan anyós mint az enyém? Totál leragadt a 70-es években?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból, mert robbanni fogok. Egyszerűen minden úgy jó neki ahogy azt 30 évvel ez előtt megépítették, megcsinálták, összetákolták. Próbálunk előrébb jutni de nem engedi mert semmit nem tehetünk szebbé, minden úgy jó ahogy van. És ezt a gyerekkel kapcsolatban is megcsinálja. Nyugtassatok meg nem csak nekem van ennyire lüttyent anyósom.
2010. máj. 26. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11.37-es vagyok. Örülök, hogy rászántátok magatokat. Az a legnehezebb. Nekünk nem volt pénzünk elvitetni a sok szemetet, meg persze nem akartunk haragban sem lenni apósommal, hiszen a fél házat ajándékba kaptuk tőlük. A bátyja más tészta. Hála Istennek már elég jól állunk. Valamikor még le is fotóztam az udvart, hogy majd legyen mit visszanézzek, ha majd egyszer rendben lesz. Mostanában csak egyszerűen kiállok a konyhaajtóba és gyönyörködök abban, hogy mindennek van helye. Míg dolgoztam, vagy terhes voltam, nem nagyon volt időm rendetrakni. Mostmár rend van.:) És te se hagyd magad! Nálunk az a gond, hogy a párom ezt látta egész életében, úgyhogy szegény nagyon trehány, veszekszek is vele sokat, de nem hagyok rá semmit. Te se tedd, mert később annál rosszabb lesz!
2010. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!