Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetbe?...

Mit tennétek ilyen helyzetbe? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés

Egy házba lakunk és mindenbe bele szól. Mindent csak ő csinál jól.Ha én csinálok valamit az nem jo ha nem csinálom akkor mért nem.Többször elöfordult olyan hogy valamiért sirt a lányom és kiveszi a kezemböl hogy ő vigasztalja meg. Vagy ha lefektetem aludni a gyereket és nem alszik egyböl mert pl ki akar menni akkro ő bejön a szobába és elveszi tölem hiába mondom hogy ne. Ha hangossabban szólók akkor már veszekedés van.

Ha elmegyünk itthonrol akkor bejár a szobánkba pakolászni. mindent eltesz aztán azt mondja nem ő volt.Hol van még ilyen hogy bejárjon a szobába? Én ezt nem tudom megérteni.Ja és különben is menjek el dolgozni a gyerek mellöl mert majd ő vigyáz rá, minek ülök itthon.


2011. ápr. 30. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

beszéltél már erről a pároddal? neki mi a véleménye?

nincs lehetőségetek máshol lakni?


én nyomatékosan elmagyaráznám neki,hogy ő az én gyerekem,és ne avatkozzon bele,hogy mit és hogyan csinálok.

2011. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyorsan csak tudtok, KÜLÖN menni! Minél előbb, annál jobb! Ezt én nem tudnám elviselni hosszú távon...
2011. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj, te szegény! Én minden megoldást elfogadnék, csak elköltözzek onnan.

Én nagyon jóban voltam anyósommal a babámig. Most is, de már sokszor érződik feszültség, ha itt van, és látom, nem tetszik neki valami. De ilyeneket azért nem mer csinálni, rá is vernék a kezére, ha mindig kivenné a kezemből. Én balhéznék, ha nem tudsz költözni. Minden alkalommal elmondanám, hogy ő a te babád, a te dolgod vigasztalni, ha sír. Párod nem beszélne vele erről? Ez így nem állapot.

2011. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

én sem tudok mást mondani, beszélj a pároddal

anyósodnak meg meg, hogy ez a te babád, te neveled nem ő, tanácsot adhat, de te döntöd el elfogadod-e

a szobaajtót nem tudod kulcsra zárni?

2011. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elköltözni nem tudunk mert hitel van a házon.A ház a párom nevén van.Beszéltem már vele de ő nem igazán foglalkozik vele mert alig van itthon. Neki ez vicces.Ő nem hallgatja egész nap ugyhogy nem érti hogy mért vagyok ideges.Én viszont utálok kimenni a szobábol is mert nem tudni hogy éppen milyen a hangulata.Napok óta csak kötekszik.Most pl azon megy a vita hogy a fűtést tekergeti fel 25 fokokra.Mert ő állitolag fázik.Rajta kivül senki más.Ebböl indult a vita is hogy ha ő már pedig fűteni fog és ha nem tudjukk kifizetni a gázszámlát akkor adjam el a telefonomat mert minek az nekem.
2011. ápr. 30. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha elmegyünk és bezárnám abbol még nagyobb balhé lenne.Ha itthon vagyunk nem tudom még becsukni se mert a lányom ki-be rohangál.
2011. ápr. 30. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb elkell onnan mennetek!A párodnak kellene vele beszélni hiszen az ő anyja,tőle csak jobban fogadná még a negatív kritikákat is.Ha pedig rásem hallgat akkor mindenképp elkell mennetek valahová!Hűűű hát én már biztos jól odamondogattam volna neki,a gyereket sem engedném hogy ő akarja nevelni!Minden anyának jár az a 3 év a gyereknevelésre,az meg hogy az ő idejükbe mi hogyvolt az a régmúlt és ez a jelen ezt magyarázd meg neki!
2011. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ez nem semmi...

Valahogy akkor is rá kellene venni a párod egy komoly beszélgetésre. Ha máshogy nem mikor otthon van, burkoltan lépj rá anyuci "tyúkszemére", hogy párod is lássa milyen, utána jöhet egy esetleges "békítés".

remélem érted mit akarok mondani

2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elmenni semmiképp nem tudunk mert ő se tudná egyedül fizetni a hitelt és mi sem.A párom elött is ugyanugy beém köt.Vagyis belénk.Mert többesszámban szid minket.És még sunyin is.A szobájábol kiabál kifelé vagy magába morog,de még véletlenül se mondja a szemembe.A párom elengedi a füle mellett ezeket vagy ha már nagyon elege van szol hogy fejezze be.persze amint egyedül vagyunk folytatja.
2011. ápr. 30. 21:56
 10/10 anonim válasza:
100%
akkor viszont nem látok más lehetőséget, mint hogy áll a sarkadra, valószínűleg állati nagy balhé kerekedik belőle, de ez így nem állapot
2011. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!