Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai kisgyerekeket még...

A mai kisgyerekeket még leköti a diafilm?

Figyelt kérdés

Nem olcsó a diavetítő és a diafilm sem.

Első unoka, másfél éves, nem tudom elnézegetné-e?


2017. júl. 27. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányunk a 2. születésnapjára kapta. Őt leköti, szereti. Már mondja este a vacsoránál, hogy vetítsünk és hogy melyiket szeretné nézni (na meg tekerni :)).

Ha vetítünk, akkor az az esti mese és nem könyvből.


Szerintem 2-2,5 évesen elég venni neki.

2017. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam, mikor kicsi voltam. Igaz, nagyobb korban, de még 5-6 évesen is sokat vetített nekem anyukám. Egész komoly gyűjteményem van, amiből a gyereknek is fogok mesélni, ha nagyobb lesz.

Unokahúgaim kisebbek, őket szintén leköti.

2017. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiam karácsonyra fog majd egyet kapni, akkora már majdnem 2 éves lesz. De szerencsére mi a családon belül kapunk egy használtat diafilmekkel együtt, bár egy két új diafilmet fogok venni (2 éveseknek ajánlottat a diafilm.hu-ról).

A fiam tuti imádni fogja, tévénk nincs és youtube-on is csak néha hallgatunk meg egy-egy dalt. Őt amúgy a könyvek is lekötik, az autóban képes egyedül is egy könyvet fél órán keresztül nézegetni, lapozgatni. Persze az a legjuobb mikor apa vagy anya mesél neki a képekről vagy mondókázunk.

2017. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
7 -es vagyok. Teljesen úgy néz ki, mintha a diát tekerném neki, csak nem kell lepedőt teríteni az ajtóra. (Mikor gyerekek voltunk úgy csináltuk.)Sajnos nálunk nem lehet kapni vetítőt, sem diát hozzá. Netről rendelni meg nem akarok. Soha nem vettem semmit a netről, gyanítom nem is fogok, nem barátkoztam meg a dologgal. Ez addig jó átmenet, és délutáni alvós mesének jó. Mindenképpen jobb szerintem, mintha betennék neki egy mesét a lejátszóba, "oszt nézd gyerek". :)
2017. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én régi vetítőm és filmjeim még megvannak, a gyerekeim szeretik. Ha szereti a képeskönyveket, ez is be fog jönni.
2017. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!