Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai kisgyerekeket még...

A mai kisgyerekeket még leköti a diafilm?

Figyelt kérdés

Nem olcsó a diavetítő és a diafilm sem.

Első unoka, másfél éves, nem tudom elnézegetné-e?


2017. júl. 27. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mesélsz hozzá, egészen biztosan. De kell a narráció, amúgy nem hiszem hogy lekötné. Főleg hogy mellette lát tévét, az mozog meg minden.


Szerintem amúgy olcsón is lehet szerezni, használtan! Jófogás biztosan segít városon belül megtalálni!

2017. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretik!
2017. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem kötné le ebben a korban. Inkább a kemény fedeles könyvek. Itt olvasgass, ugyan ebben a témában kérdeztek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2017. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen még szinte biztos hogy nem. amikor már jobban megérti akkor talán jobban.

az enyémek kb 3-4 évesen ültek meg és hallgatták meg a meséket. De ez is inkább gyerekfüggő. az is lehet hogy egyáltalán nem fogja nagyobb korában sem lekötni.

Ha van rá mód és ha már kicsit nagyobb akkor kérj kölcsön valakitől és próbáljátok ki,hogy mit szól hozzá. és akkor nem fogod feleslegesen megvenni

2017. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is korai még. Kb. egy kategória nálunk a bábszínházzal. Talán 4-5 éves volt, és azóta is tart az érdeklődése eziránt. De nagyon tetszik neki! :)


Különben ebben a korban igazán a játszótér, strand ami izgalmas, vagy piciknek való játszóház. Ilyenkor nyílik ki a világ, meg kell adni nekik a lehetőséget, hogy mindent megfoghassanak, megfigyelhessenek.

Nekünk a séta több óra volt, mert meg-meg álltunk a fűben nézni a hangyákat, bogarakat. A homokozóban sokáig sütöttük a sütiket, nyáron pedig egyértelműen a pancsolás volt legtöbbször.

2017. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém 3 éves, és imádja. (nem unokás, gyermekem, de ez a kérdés szempontjából mindegy) Mondjuk én még nem vettem diavetítőt még, hanem próbaképpen letöltöttem egy diás appot a tabletra, és a délutáni alvás előtt olvasgatom fel neki. Imádja, hogy ő továbbíthatja a képeket. Van, hogy nem azt mondom, ami oda van írva, hanem kitalálunk egy másik mesét azokra a képekre.
2017. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éves fiam szereti.

Van mese, amit eddig csak dián látott/hallott. Pl: Laci és az oroszlán. De sok mai mese is elérhető diafilmen: pl Bogyó és Babóca.

Meg azt is szereti, amikor árnyjátékozunk vele. De inkább télen kerül elő a diavetítő.

2017. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megveszem, de csak 1 év múlva :)

2017. júl. 27. 11:29
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

:D 7-es! Hát ezen jót nevettem.

Imádja a diavetítést elektronikusan :D Magyarul képeket nézeget tableten. Hát abszolút nem is hasonlít a kettő...

2017. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!