Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOTE II-re beengednek kisgyere...

SOTE II-re beengednek kisgyerekeket látogatni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy van olyan kórház, ahova 3 év alatti gyerek nem mehet be. A SOTE II-n van az orvosom, akinél szülni szeretnék, de a "nagy" fiam még nem lesz két éves, mikor a pici érkezik, csak akkor mennék oda, ha be tud majd jönni.

2014. aug. 18. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A kórtermekbe nem mehet be senki, de kint a külső váróban bárki meglátogathat, oda viheted ki a picit megmutatni. Gyerekeket is simán beengednek.

2 hónapja szültem ott.

2014. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyet már én is szültem a Tömő u-ban, csak arra nem emlékeztem, hogy gyereket láttam-e ott. Most kezdek abban reménykedni, hogy nem költözik vissza a klinika a következő szülésig, mert az eredeti épületben csak üvegfal mögül lehetett mutogatni a babákat. :(

2014. aug. 18. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem jöhetnek be, ki is van írva, nem hivatalosan meg bejöhetnek, minket is meglátogatott az unokatesó (9 hónapos volt)
2014. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Huhh. És ez a Tömő u-ban volt vagy a "rendes" épületben? Az a baj, hogy egy 9 hónapos még erősen baba, viszont egy majdnem kétévest így már nem biztos, hogy beengednek... Majd kérdezem az orvost is, de múltkor úgy vettem észre, hogy a kórház dolgaival nem feltétlenül van tisztában (szerződéses).
2014. aug. 19. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!