Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jól teszi, aki ma...

Szerintetek jól teszi, aki ma 30-asként a gondtalan életet választja a gyerekkel való küszködés helyett? Megbánja később?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Anyám és apám hatvanhárom éves, egyik sem sántikál, nem nyavajognak, hogy itt fáj, ott fáj (dolgoznak, egy üzletet vezetbek közösen),ez hozzáállás kérdése, vannak oylan negyven évesek, akik úgy néznek ki, mint a seját öreganyjuk.

Apám pl. hetente 3x usziba jár.

2010. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem gondtalanul élni lehet 40-50-60 évesen is, de gyereket szülni sajnos nem.

én 23 évesen lettem anya, közben egyetemre jártam, így mire karrierépítésre kerül a sor, már nem lesz gondom a családalapításra. mire 50 leszek, felnőnek a gyerekeim, talán meg tudom alapozni majd a nyugodt, békés öregkoromat. nem érzem úgy, hogy valamiből is kimaradtam volna...

2010. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!