Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik héttől nem ajánlott...

Hányadik héttől nem ajánlott már dolgozni, egy gondtalan terhességnél? Vagy lehet végig, és nincs ilyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.Ha semmi gond,és jól érzed magad,miért ne?Én május 1-ig dolgoztam,a baba 13.-án született...
2009. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi bajod, nem terhel meg a munka, akkor akár végig is dolgozhatsz. persze, ha nem veszélyes munkakörben dolgozol. A terhesség nem betegség, nem muszáj kiíratnod magad, ha szívesen dolgozol.
2009. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még szülés előtti nap is dolgoztam, mondjuk ülő munkát végzek.
2009. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szívesen dolgoztam volna végig, de a munkaköröm miatt nem lehetett.

Nekem viszont az utolsó két hétben már a házimunka is fárasztó volt, és gyakrabban kellett dokihoz is járni (CTG, vizgálat).

2009. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én irodista vagyok/voltam, a 35.hétig dolgoztam. Én maradtam volna tovább is, csak a munkaköröm nem engedte, túl sok mindent kellett átadni a kollegáknak, jegyzőkönyveket írni róla, stb..

Bár az utolsó pár hétben már úgy ültem az íróasztalnál, mint egy fotelban, alig fértem a pockomtól, kb feküdtem :) :) Mókás volt :)

2009. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!