Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vettetek gyereketeknek a...

Mit vettetek gyereketeknek a 3. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Lányomnak nem igazán tudom mit vegyek. Kap zongorát, gyurmakészletet, nagy plüssmacit, szandit ruhát ovira.

Gondoltam ilyen boltos készletre, vagy kisvasútra. De a vasút nem fiús játék? Imádja a vonatokat autózni is szeret. Ja színezőt mindenképp kap.


2016. okt. 4. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hét múlva lesz a lányom 3 éves. Kapott egy Peppa malacos ágyneműt, a férjemtől valami kisvasút félét. Még gondolkodom egy fejlesztő játékon, amit neki kell összerakni csövekből és golyókat gurígatni benne. Foglalkoztató füzetet is kap. várom a többi hozzászólót, ötletmerítés gyanánt.
2016. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Golyófuttató a neve, már meg is rendeltem :-)
2016. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kell ami nem kis darabok mert van egy 1,5 éves öccse nehogy a szj@ába vegye. Akkor a kisvasút nem is olyan fiús. Hányadikán lesz 3? Lányom 17.
2016. okt. 4. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:

"Beszélő" baglyokat, doromboló plüssmacskát, Bogyó és Babóca mesekönyveket, új ágyat és ágyneműszettet kapott.


A fentieket a családtól kapta összesen (tehát mi szülők, valamint a nagyszülők ajándékait soroltam fel)

2016. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amiket flsoroltam azt a nagyitól keresztannyától keresztapjától kapja. Ágyat tavaly karácsonyra kapott. Anyóséktól pótkerekes bicót már megkapta.

A golyófuttató jól néz ki de nem hiszem, hogy lekötné. Viszont a kisöccsét igen. :) van egy zsiráfunk ott is be kell dobni a labdát és van 4 hely ahol kijöhet.

Inkább szeret szerepjátékot játszani.

2016. okt. 4. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:

A fiam kapott egy kedvenc mesefigurás pólót, néhány kisautót, és elmentünk a pont aznap koncertező kedvenc zenekart meghallgatni.

3. gyerek, már nincs mit venni neki. :D

2016. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk biciklit kapott, előtte egész délelőtt játszóhazban voltunk (még nem volt)
2016. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lego Duplot kapott es uj muanyag asztalt, szeket. Rokonoktol konyvet, pizsamat, papucsot, gumicsizmat.
2016. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk egy póniciklit kapott. Addig folyton az áruházba kellett bérelnünk hogy kilovagolhassa rajta magát... óriási öröm volt mikor két éve 3. Szülinapra megkaphatta. A mai napig a kedvenc játéka és gyakran még wc-re is azzal megy :D
2016. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!