Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékot blokkal vinni nem ciki?

Ajándékot blokkal vinni nem ciki?

Figyelt kérdés

Fiamnak sosem kérek ajándékba ruhát, így tapasztalatom nincs.

Most sógornőm ruhát, vagy cipőt kért, így "kiegyeztünk", hogy gumicsizmát veszünk a 2. szülinapra az unokahuginak. Ritkán találkozunk, így nem tudom a méretet. Megmondta, meg is vettük.

De tapasztalatból tudom, hogy az nem mindig jó.

Most akkor vigyem úgy a kis gumicsizmát, hogy árcetlivel, blokkal? És akkor ki tudják cserélni esetleg? Vagy vigyem anélkül, és vagy jó vagy nem?


Nem érdekel, hogy meglátják mennyi, szerintem ők se azzal lennének elfoglalva, mennyit költöttünk, de azért akkor sem illik, nem? Viszont akkor esetlegesen tudnának cserélni az üzletben.


2016. aug. 1. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elvinném blokkal, biztos, ami biztos alapon.
2016. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el, felpróbálja, ha nem jó elviszed es kicseréled.
2016. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem vidd el a blokkot, és ha nem jó akkor még később is odaadhatod.
2016. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Vidd magaddal a blokkot. Valószínűleg felfogja próbálni a gyerekre, ha nem jó akkor átadhatod a blokkot.

De egy borítékba mellékelve is átadhatod arra az esetre, ha mégsem lenne jó a csizma.


Illik leszedni az árcédulát és stb, de manapság az internet világában aki akarja az percek alatt kideríti, hogy a kapott tárgy mennyibe került.

2016. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát azt nem értem ha eleve megegyeztetek a csizmában mért nem kérdezted meg,hogy hányas kell? (bár az sem garantálja,hogy jó lesz a lábára). Én a helyedben átadnám a csizmát ha nem jó kicserélném.
2016. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Én az ilyen tárgyaknál illik nem illik blokkal adnám át. Pl ha van rajta gari(dechatlon pl.) elteszi, és ha baj van vele, tudja intézni.

Méret:ahány cipő annyi méret. Fiamnak van harminc hármas cipője és harminc egyes... Na melyik méretet kérjem? Ha ilyet kapna, akkor majd a gyerkőccel kicseréljük.(dechatlonban jártunk úgy, hogy a harminc hatos is szűk volt, de már rém hosszú... Pl) szóval vidd mgaddal, és add át

2016. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem adnék blokkal ajándékot, szerintem nagyon nem illik, ráadádul semmi szükség rá! Megtartom én a blokkot, ott helyben, átadáskor felpróbálja a gyerek, és ha nem jó, akkor én visszaviszem. Egyébként is le lehet mérni a belső talphosszt, egy gumicsizmánál így nem könnyű mellélőni. Később is ha bármi gond van, nálam van a blokk. Ugyanúgy cserére szorulhat egy meghibásodó játék is, vagy mondjuk lehet, hogy olyat veszek, ami már megvan nekik, mégsem viszem blokkal az ajándékokat. Nekem ez nem fér bele, nagy illletlenség és könnyedén megoldhatók a problémák enélkül is egy pici odafigyeléssel.
2016. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Megkérdeztem. 24. De hiába veszek méretet, ugye az nem biztos hogy jó. (fiamnak sem veszek cipőt, ha nincs ott, hogy rápróbáljam a lábára).


7-es: Igen, ezért gondolkoztam, hogy nem kellene blokkal vinni (+ árcímkével). De egy 24-es gumicsizma belső talphosszát nehéz megmérni, főleg, hogy a szára összehúzható, hogy ne folyjon bele a víz..


Köszi mindenkinek a segítséget.

2016. aug. 2. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,de legalább kb tudod a méretet.
2016. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!