Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki trolibőröndöt vinni a...

Ciki trolibőröndöt vinni a kórházba? Ti mibe fogtok pakolni?

Figyelt kérdés
És mekkorába? Amikor először szültem, egy kicsi sporttáskába pakoltam, de alig fért el benne valami. Most legszívesebben egy közepes méretű trolibőröndöt vinnék, de hát mások egy egész nyaraláshoz ennyiben viszik a cuccokat.
2011. júl. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a trolibőrönd?
2011. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gurulósra gondolsz? Szerintem semmi ciki nincs benne :)

Mondjuk én össz-vissz egy hátizsákot vittem, elég is volt :)

2011. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én trolibőrndöt vittem, és nem volt sok:)

Nálunk nem lehetett betétet használni, már maga a sok vatta és a papírtörlő volt egy fél bőrönd:)

2011. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt visz, ami van neki, és amibe kényelmesen tud pakolni.

Én sporttáskával mentem, minden utazáshoz is azzal megyek, a bőrönd nálunk csak akkor kerül elő ha repülővel kell menni.


De egyáltalán nem ciki.

2011. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. De ha igen is, na és akkor mi van? Nekem például nincs is sporttáskám, csak bőröndöm. És inkább viszek nagyobb bőröndöt, amibe kényelmesen beleférnek a cuccaim, minthogy amikor kinyitom, minden szóródjon bele ezerfelé, mert úgy kellett beletömni.
2011. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a szoba, betolod az ágyad alá. Annál nem lehet nagyobb. :o)

Mindent vigyél, amiről úgy gondolod, hogy kellhet. És lehet, hogy még úgy is kell majd behozatnod ezt-azt, amire előre nem gondoltál... :o)


Szép szülést!

2011. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam mikor született akkor trolibőröndöt(kicsi-közepes) vittem, minden elfért benne.

A lányomnál kis sporttáskát vittem(kölcsön adtam a bőröndöt), és azzal is jól elfértem.(csomag pelussal, 2törcsivel, nappali és hálóruhákkal, piperével, betéttel...)

Mi mást lehetne vinni a kórházba, zacsival lenne ciki, a bőrönd és a sporttáska egyáltalán nem az. Ha szépen nagyon kicsire tudsz hajtogatni, és a minimális holmit viszed még egy oldaltáska is jó.


Abba pakolj, amibe elférsz, sokkal kényelmesebb úgy bemenni, hogy nem karácsonyfa vagy, minden egy helyen van, biztos nem marad otthon semmi, a kórházban is rendezettebben tudsz lenni, ha kevés a hely.

2011. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mi az, amit nem kell vinned. Pl Nálunk pelust és minden kiegészítőt is vinni kell. De az ágy alá nem lehet tenni semmit higéniai okok miatt. Csak a szekrénybe, oda meg nem fér bőrönd. Ezek után már érdeklődtél?
2011. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!