Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor voltak a legnehezebb...

Mikor voltak a legnehezebb időszakok?

Figyelt kérdés
melyek voltak azok az időszakok amiket a legnehezebbnek tartottatok a gyerekkel.amire most is ugy emlékeztek hogy nehéz volt,fárasztó.hánytól hány hónapos(vagy éves)korig?és mihez kapcsolódott?
2016. ápr. 30. 06:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom lesz-e nehezebb. 7 hónapos a babám, még fáj a hasa (igaz már jobb hozzátáplálással de még az elején vagyunk) 2 foga kint van jönnek a felsők, nappal 20 perc alvásért legalább fél órát kell kínlódni de gyakran többet, reggel kb másfél-2 óráig kisangyal aztán nem bírok vele, az első alvás után mint akit kicseréltek, a reggel egyébként 5-fél 6 között van, nem tudom mikor aludtunk 6-ig utoljára, éjszaka milliószor kel. Persze gondolom a dackorszak se lesz könnyű de ez az időszak most nagyon megvisel mindenkit. Meg folyamatosan azon vagyok, hogy jobb legyen az alvása és tehetetlenségérzésem van, rossz nagyon. Mindegy mit találok ki kitartok, hogy idővel bejöhet (pl visszaaltatás vagy időt figyelve az álmosság jelei előtt letegyem vagy éppen várni egy kicsit) de folyamatosan az a végeredmény, hogy nem jó sehogy. Hasfájásra amit lehet kipróbáltunk, 2 szakrendelésre járunk (gasztroenterológia és nephrológia) de úgy várom már, hogy legalább egy kicsit könnyebb legyen..
2016. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én rögtön a mélyvizbe kerültem első 3 hónap fél-1 óránként kelt,szédülve éltem,és gyenge voltam,onnantol 3-4-szer kelt éjjelente de az már semmi volt ezek után.most másfél éves volt már boltban fetrengés,polcrol átpakol de az érdekes nem zavar mert engem nem érdekelnek az emberek.itthon is pakol szennyesbe poharak,telefon edénybe stb.ruhákat kiszedi sekréyből.imádom :) 10-szer visszapakolok mindent ha kell.
2016. ápr. 30. 12:08
 13/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, úgyhogy még bőven jöhet nehéz időszak, de eddig én még mindig az első 2 hónapot tartom a legnehezebbnek. Akkor ugye gyakran evett és kelni kellett hozzá éjszaka, ha sírt fogalmam se volt hogy miért. Azóta minden könnyebb. Szerencsére megúsztuk a fogzást, a szeparációs szorongást, a hisztiket (eddig). Szóval amióta átalussza az éjszakát, azóta minden tök jó. De én szerencsés vagyok mert egy nagyon nyugis lányom van, amit kb. semmi se visel meg.
2016. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!