Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek mi volt a...

Anyukák, nektek mi volt a legnehezebb?

Figyelt kérdés

Az egészben, ami a gyere(ke)kkel kapcsolatos, mi volt a legnehezebb? Mit viseltetek nehezen?

(A terhességtől mostanáig)


2015. febr. 26. 14:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mi volt rossz?
2015. febr. 26. 14:50
 2/18 anonim ***** válasza:
Az első hetekben az iszonyú magas frekvenciájú, hosszan tartó sírást (kólikás volt). Fizikailag fájt a fülem tőle.
2015. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
négy és fél hónapos korig olyan hasfájós volt,hogy a napi tíz órát minimum megsírta (ordította) na az kemény volt.
2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Amíg baba volt a lányom, nagyon sokat sírt (naponta tíz órát is képes volt végigbőgni 7 hónapon keresztül - mint kiderült reflux miatt sírt).

Emellett a probléma mellett minden más nehézség eltörpült számomra!

Most már 5 éves lesz, és sem a dackorszak, sem a hisztikorszak, sem semmi nem olyan nehéz nekem, mint a babakori sírás.


Az én "gondjaim" közül talán a legnehezebb az, hogy munka mellett is elegendő és minőségi időt tudjak fordítani a lányomra, és ne legyen rohanás az életünk.

2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az hogy évek óta bezárva élek.
2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy annál nehezebb nem lesz, mint hogy 6 évet kellett várnunk a babánkra, de nem volt igazam. Amikor a terhességem 6. hetén elkezdett ömleni belőlem a vér az még rosszabb volt. Megmaradt a baba, de még hetekig véreztem és a szülésig feküdtem, hol otthon, hol a kórházban. Már 2,5 éves a lányunk, egészséges, a szülés óta minden csodás.
2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem is babával volt, hanem hogy egyedül voltunk/vagyunk sokszor. párom 12 órázik... A bezártság, hogy nem mehettem sehova, nem volt kihez szólnom a bébin kívül. Most 7 hónapos, már jobb a helyzet :)
2015. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem a tejzés/szoptatás és járulékos dolgai verte az egész terhességi mizériát, szülést, hasfájást, altatást, járni tanulást, igazából szerintem hosszú időre mindent. (Most jön a 2. fiunk, tuti fejni fogok az elejétől.)
2015. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legelején az, hogy 180 fokot fordult az életem. Mindig pörgős, bulizós csaj voltam, aki egyszer csak otthon maradt egy picúrral, akihez az elején szinte hozzá se mert nyúlni. Semmi, amit korábban fontosnak hittem nem maradt, teljesen más ember lettem. És amikor rádöbbentem, hogy ez már soha nem lesz a régi. Na az piszok kemény volt. Aztán utána 5 évig otthon a 2 gyerekkel, nekem már sok volt, tiszta felszabadulás volt visszajönni dolgozni. Hiába jóval stresszesebb, de most érzem úgy, hogy jó ez így nekem.
2015. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A terhesség eleje-hányás- és vége- gyomorégés- kikészített. 2 hetes korában sírt pár napig és nem tudtam mi a baj, megőrültem a tehetetlenségtől. Ja és a szoptatás. Azt senki sem mondta, hogy 2 hónapig sírva fogok szoptatni.

A legfájóbb a férjem családjának és apámnak a hozzáállása. A 17 hónapos lányomat még nem látták.

2015. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!