Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit isznak a gyerekeit...

Anyukák mit isznak a gyerekeitek és Te meg a férjed mit szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Milyen idősek a gyerekek? Nálunk a férjem és a lányom(3 éves) szörpöt iszik meg teát , a fiam (másfél éves) leginkább vizet ritkán gyümölcslevet, a teát Ő nem igazán szereti. Lányom is szokott gyümölcslevet is inni. Én meg mentes ásványvizet iszom,ritkán gyümölcslé... És Ti?
2016. febr. 4. 18:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Teát és vizet iszunk, hétvégente reggelihez friss gyümölcslevet vagy smoothiet. A gyerekek is ezt isszák, mivel ezt veszem meg. Ha elmegyünk valahova, ahol van szénsavas üdítő, nem tiltom őket, de tudják, megszokták, hogy nálunk nincs itthon ilyen, nem is kérték soha, hogy vegyek.


7, 9 és 13 évesek.

2016. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Javarészt mentes ásványvizet (6 és 2 évesek a gyerekek).

+tej, gyümölcslevek, szörp,nagyritkán tea.

2016. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Leginkább csapvizet, időnként ásványvizet, teát. 8 éves fiunk van, meg egy baba a pocakban. Sajnos eléggé szeretünk üdítőket inni, de már egy jó ideje bevezettük azt a szabályt, hogy ilyet csak hétvégén szabad, hétköznap víz, meg reggel tea. Én nagyon szeretem a gyümölcsleveket, a gyerek sajnos nem annyira, de érdekes, mert ha útközben megszomjazik, és bemegyünk egy boltba, akkor nem édes löttyöt kér, hanem ásványvizet, általában buborékosat. Én teázni is nagyon szeretek, főleg az erős fekete teát szeretem, de egy jó gyümölcsteát is szívesen megiszom napközben.

A fiúk (fiam, férjem) szoktak tejet is inni minden nap. Én nem, sose szerettem, de néha csinálok egy banánturmixot magamnak (azt meg ők nem szeretik).

2016. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!