Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit isznak a gyerekeit...

Anyukák mit isznak a gyerekeitek és Te meg a férjed mit szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Milyen idősek a gyerekek? Nálunk a férjem és a lányom(3 éves) szörpöt iszik meg teát , a fiam (másfél éves) leginkább vizet ritkán gyümölcslevet, a teát Ő nem igazán szereti. Lányom is szokott gyümölcslevet is inni. Én meg mentes ásványvizet iszom,ritkán gyümölcslé... És Ti?
2016. febr. 4. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Főleg vizet iszunk, esetleg teát, üdítőt nagyon ritkán. 12 éves
2016. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én mióta terhes vagyok a 2. gyerkőccel, azóta gyümölcslé, vagy szénsavmentes ásványvíz, tea. Előtte szénsavas vizet ittam, meg üdítőket néha, teát minden nap.

A párom szénsavas vizet iszik, meg hétvégenként 1-2 üveg sört.

A fiúnk 6 éves, zöld kupakos ásványvizet iszik, vagy menteset. Teát, gyümölcslevet. Ritkán (havonta 1szer), egy kis dobozos sprite vagy canada dry megengedett.

2016. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A fiaink ( 6 es 3 evesek) : vizet, 100%os narancslevet, ritkan malna illetve narancs szoprpot, rengeteg tejet es kakaot. A kicsi a teat is szereti

A ferjem: kavet, tejet es vizet neha teat

En (22 hetes ikres kismama vagyok jelenleg) : tejes kavet (csak reggel) , vizet, 100%-os narancslevet (erre rakattantam mostansag) neha kakao illetve szeretem az izesitett asvanyvizet illetve a malna szorpot szodaval.

Colat is szeretjuk mindannyien de eppen a gyerekek miatt veszunk nagyon ritkan mert Ok addig innak amig elfogy es azt nagyon nem szeretnenk. Baratnom 2 eves kisfia napi masfel liter colat is megiszik hat en a gyerekeimnek 2 havonta engedelyezek 1 poharral.

2016. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi forrásvizet iszunk (erdőből hozzuk, mellette lakunk). Ha édesre vágyunk 100% préselt levet vízzel higítva, házi szörp, édesítetlen tea, a fiúnk növényi tejet iszik még.
2016. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*3 éves ez lemaradt
2016. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kisfiam masfel eves,vizet,tea es ritkan gyumolcslevet iszik.reggel es Este tejitalt.

En vizet,teat,rostos lehet,reggelente kavet.tejet ritkan.

Parom kb azt amit en,de o a szensavas uditoket is szereti.

2016. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom. Vizet iszunk. Én reggel kávét , teát. A lányom este és reggel tápszert.
2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Vizet!

A Nagy 4 éves, nem igazán szeret a vízen kívül semmit. Néha egy kis almalevet, de leginkább étteremben iszik azt.

Mi is vizet iszunk, a Kicsi babavizet.

2016. febr. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

7,5 és 6 évesek a gyerekek

Télen reggel tea van, kánikulában meg vagy jeges tea, vagy limonádé. Mézzel szeretjük mindkettőt, de néha mással ízesítek ha pont kifogytunk.

A nagyobb a suliba fél liter teát visz, plusz heti 2x edzés utánra egy 2 dl-es 100%-os gyümilevet.

Üdítőket elvétve iszunk, főleg csak vendégségben/éttermben stb

Gyümölcslevet szoktam csinálni itthon frisset, vagy valami minőségit veszek hogy legyen mivel megkínálni ha jön valaki, de napi szinten ez sem jellemző.

Tejet-kakaót-turmixot ritkán iszunk (én egyáltalán nem), és laktózmenteset használunk mindenből a kicsi miatt.

Szörpözni a nagyinál szoktak (heti 1x vannak nála fél napot)

A csapvizet leginkább csal főzésre használom, inni palackos vizet szoktunk, ásványianyag-szegényet. A szénsavasat nem szereti nálunk senki.

A férjem és én is napi 1 laza KV-t iszunk.

meg amit az oviban-suliban kapnak, azt mindig megisszák(bár az oviba laktózmentes tejet hordok be hogy neki abból tudjanak tölteni ha a többi kakaózik és megkívánja, de többnyire hazahozom péntekenként érintetlenül a doboz tejet).

A fiam nem szeret semmit ami epres-málnás-szedres, ha ilyen tea/gyümilé van, akkor inkább vizet tölt magának.


rokontól szoktunk kapni gyógynővényeket szárítva, zömében ebből teázunk, nagyon szeretjük

2016. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna, szomjoltónak csak vizet vagy édesítetlen gyümölcsteát inna mindenki (ahogy én teszem), de sajnos hiába nem adtam semmilyen cukros löttyöt a gyerekeknek jóideig, mert amióta ovisok/sulisok, azóta rengeteg szörpöt isznak vagy gyümölcslevet. Sajnos ebben a párom is hibás, mert ő sem iszik sima vizet, így amikor magának csinál szörpöt, akkor persze mindig kérnek a gyerekek is.

Gyári ice teát, kólát, egyéb szénsavas üdítőket alkalmakkor szoktak inni, a 9 évesem kedvence a Fanta, amúgy itthon ilyen nincs.

2016. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!