Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez egy határozott nem ugye?...

Ez egy határozott nem ugye? Nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Kell a megerősítés mert eléggé megijedtem, mert terhességi tüneteim vannak. Hozzáteszem, hogy szedek tablettát!

[link]



2015. nov. 12. 13:39
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Mindegy, én elmegyek nőgyógyászhoz holnap.
2015. nov. 12. 14:42
 22/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is kétesélyes ez a teszt.Nem egyértelműen pozitív,de negatívnak se negatív.
2015. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fölöslegesen mész holnap nőgyógyászhoz. Ha erős pozitív teszttel és pár napja késő vérzéssel mennél, akkor sem tudna terhességet megállapítani. A teszt jóval előbb jelez, minthogy látszana valami UH-n, vagy tapintható lenne a méh felpuhulása.


Egyébként nyugodj meg, a pánikolás most a legrosszabb, amit tehetsz!

2015. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded a gyógyszert, nem vagy terhes, csak idegeled magad, meg beképzeled a tüneteket!
2015. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Mehetsz dokihoz holnap, de ő is ugyanilyen bizonytalan fog tudni még mondani neked, mert még nem látszik semmi az uh-n, vissza fog hívni pár hét múlva.
2015. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
De azt mondjátok pozitív a teszt. :(
2015. nov. 12. 15:11
 27/41 anonim ***** válasza:
Én sem mondanàm egyértelmű negatìvnak. Csinàlj holnap màsikat, és iràny a doki.
2015. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el. :(
2015. nov. 12. 15:16
 29/41 A kérdező kommentje:
De miből látjátok, hogy pozitív?
2015. nov. 12. 15:20
 30/41 anonim ***** válasza:
75%

Dombon ulo vadaszkutya legyek ha ezt ertem :o

A kerdezot, es a valaszokat is.


Eloszor is, ez egy full negativ teszt.

Masodszor, a kerdezo tablettat szed, ami szabalyos 28 napos ciklusokat csinal. Ha 9 nap mulva kell megjonnie neki, akkor ez azt jelenti hogy a ciklusa 19. napjan jar, az aktus kb. ket hete azaz az 5. nap kornyeken tortent ezek szerint, amikor talan meg menstrualt is (vagyis tartott a megvonasos verzes).

Velem van a baj hogy ezt ugy ahogy van nem ertem?


2 hete tortent fogamzast a teszt mar eleg egyertelmuen kimutatna, altalaban a vart/nemvart elott ennyi idovel tortenik a fogamzas es tesztelunk a vart/nemvart idejeben, vagy nehany nappal utana, es eleg egyertelmu ha pozitiv!


Itt tobb dolog santit.

2015. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!