Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sógornőm karácsonyra van...

Sógornőm karácsonyra van kiírva, erre hivatkozva kijelentette, hogy ő aztán nem fog sütni-főzni, készülni, vendégségbe menni vagy másokat vendégül látni. Hogyan győzhetnénk meg, hogy ez nem így működik?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lányunk. Vele fognak majd díszeket csinálni meg mézeskalácsot, de azt is csak ha "úgy érzi magát".
2015. okt. 31. 16:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Kinek képzeled magad, hogy beosztod mások idejét, ünnepét, karácsonyát? Ha nem akar főzni, sütni és vendégeket fogadni, akkor nem akar. Ennél nyíltabban hogyan lehet valakinek megmondani, hogy fogja vissza magát? Mi kéne még neked, hogy észrevedd magad? Felháborítónak tartom a hozzáállásod! Fogd te magad, süss, főzz, és hívd át magadhoz a vendégeket, aztán ha úgy érzi magát, majd átmegy és eszik nálad egyet! Hmm?
2015. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Elvárnád tőle, hogy amikor decemberre ki van írva meg neked süssön?
2015. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Bocsánat, "lányuk" nem "lányunk".
2015. okt. 31. 16:14
 4/38 A kérdező kommentje:
Ne nekem süssön, hanem a családjának. Meg úgy általában csináljon karácsonyt.
2015. okt. 31. 16:15
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Az ő lánya. Azt csinál vele amit akar. Vagy süt vele, vagy nem. Én soha nem értettem az ilyen embereket mint te. Mitől érzed magad feljogosítva arra, hogy beleszólj mások magánéletébe? Azért, mert rokona vagy a férjének? Döbbenet!
2015. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te, a főnöke???

Akarna a tököm főzni,vendégsereget várni,mikor bármikor szülhetek...

De jó is mikor az embernek ilyen "megértő" családja van!

Süss,főzz te!

Jah és a saját portádon söprögess! Szebb karácsonya lenne mindenkinek!

2015. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem...


Én sem szeretnék vendégeket látni, és elmenni sem, ha épp akkorra vagyok kiírva. :) Nyilván a gyerekkel készülni fog.

2015. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Apa nincs abban a családban? Ő lebénult, hogy nem tud adott esetben sütni vagy főzni?


De te is átmehetsz megcsinálni helyette.

2015. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

Te mekkora bunkó vagy. Én is karácsonyra vagyok kiirva. Eddig én sütöttem az egész családnak a bejglit, de most lehet kihagyom. Szted a mézes kalacstol karácsony a karácsony? Meg attól, hogy anyuka egy hétig nagytakarít, 3 napig vásárol, 2 napig főz, amit aztán 5 perc alatt betùr a család? Ezek után meg menjen mosolyogva vajudni? Édes istenem. Akkor főzz te a lánynak, nehogy kimaradjon neki a karácsony! Látom sajnálni tudod a gyereket, de fakanalat a kezedbe nem vennél. Csak kritizálni akarod vmivel!


De jó hogy engem senki nem kért fel mindenórás terhesen belet mosni, pedig 3 disznót is vágnak karácsony előtt. Asd el magad.

2015. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben teljesen érthető, amit a sógornőd mondott. Talán egy kis megértés neked sem fájna nagyon.
2015. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!