Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért félnek a férfiak az...

Miért félnek a férfiak az apaságtól? Párom kijelentette hogy ő csak saját lakásba hajlando gyereket vállalni ami egy részről jo gondolkodás másrészről nem tudom nem e időhuzás. Nálatok hogy volt /van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Megint egy ertelmetlen kerdes.

Honnan a francbol tudjuk, hogy idohuzas-e, ha nincs infonk mikorr lenne lakas, lehet, hogy egy honap mulva lesz, abban az esetben nem, ha viszont ugy 5ev mulva, akkor valoszinu csak kihatral.

2015. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajat lakasban is lehet nyomorogni,

es alberletben is lehet jol elni.

Nem lehet altalanositani.


Mi alberletben elunk, de csak a ferjem dolgozik, en htb vagyok. Tervezett babaval vagyok terhes.


Azt viszont csak a ferjed tudja, hogy ez nem idohuzas-e. (Az helytelen, hogy ''nem-e idohuzas'')


Viszont, ha ennyire nem ismered a ferjed, akkor meg nem vallaljatok gyereket!

2015. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt az én férjem is kijelentette, amikor összeköltöztünk (albérletbe).

Aztán 4 évig éltünk albiban, mire sikerült házat vennünk (közben megvolt az esküvő is).

És 3 évvel később született meg a fiunk.


Nem tudom, nálatok időhúzás-e és csak kifogás, vagy egy felelősségteljes apajelölt.

(Én nagyon örülök, hogy gyerek előtt lett házunk, még ha hiteles is, mert gyerek után szerintem lehetetlen, max örökségből...)

2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én féltem az apaságtól. Tovább akartam maradni "fiatal"


34 évesen lettem apa. Így utólag talán jobb lett volt 30 évesen. De a fene tudja hogy jobb lett e volna. a


A 4 év alatt sok minden történt ami gyerekkel nem történt volna meg.

2015. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen, akikkel én jöttem össze, az meg mind azt akarta, hogy szüljek neki.
2015. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

attól függ hogyan éltek, mikor van esély saját lakásra.

én se szülnék valami olyan albérletbe, aminek nem is biztos tudjuk fizetni a díját. meg bizonytalan a munkahelyünk.

2015. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem teljesen mindegy, hogy a hiteltörlesztést fizeti az ember vagy a lakbért, egyik lakás sem a tiétek. Az egyik a főbérlőé, a másik a banké. A saját valamivel kevesebb stresszfaktorral jár, de ennyi.


Szóval szerintem ez időhúzás - de lehet, hogy a párod szerint meg így normális valamiért. Viszont ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor tényleg korai még egy gyerek.

2015. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6 évet albérleteztünk, majd saját lakást vettünk, ahová 4 éve után érkezik a baba. Mi mindenképp saját lakásban szerettünk volna lenni a babával, rendezett anyagi háttérrel, szép bútorokkal, tartalékpénzzel. Valaki ezt időhúzásnak mondaná, én nem, mert mi ebben egyetértettünk, h ezek kellenek ahhoz, h öröm legyen a családozás, ne nyomorgás, lemondás, veszekledés, ez sincs, az sincs, erre sem telik, felújítani is kellene, stb.


Nálatok nem tudni, időhúzás-e. A pasidat kérdezd.

2015. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 válaszolonak saját lakásba is èlhetsz szerènyen azt is fell kel ujitani ès az is sok lemondásal jár ,nekünk saját van de atol mèg lemondás van felujitás is van .
2015. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak párod tudja a választ kèrdèsedre.
2015. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!