Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudok urrá lenni a...

Hogy tudok urrá lenni a szülés utáni depresszión?

Figyelt kérdés
Van egy 22 hónapos és egy 3 hónapos fiam. Úgy érzem egy rabszolga vagyok a saját életemben és semmi boldogság nem ér. Na jó ez túlzás, mert imádom a piciket, soksok boldog percem van velük, de nagyon hamar ideges leszek és sírnom kell. Rettenetesen zavar mert tudom, hogy baj van velem, de akárhogy próbálkozom nem tudok urrá lenni magamon. Folyton aggódok, hogy rosszul csinálok valami, russzul nevelem őket és mindennel elégedetlen vagyok. Sajnos a nagyobbik rettentően hisztis lett a pici miatt (féltékenység miatt), ezen is próbáltunk javítani, de nem megy. A kicsi meg mostanában alig eszik és szinte nem is alszik, úgyhogy a gondjaim úgy érzem az egekbe nőnek és csak nőnek és egyre rosszabbul leszek minden nappal. Gondoltam rá, hogy elmegyek pszihológushoz és gyógyszert iratok, mert meg kell változnom mindenki érdeke. Ha van jó tanácsotok kérlek írjátok meg vagy tapasztalatotok.
2010. márc. 16. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél B-vitamint ha van B-vitamin komplex-et

a raciopharm-os olcsóbb.Rendkivül jó,erösíti az idegeket és hamar érzed a változást!

Jobbulást!

2010. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mindeképp orvost ajánlom,mert ezt egyedül nem tudod helyre tenni
2010. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a b vitaminnál több kell
2010. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom javasolni,hogy keress fel orvost ez ügyben,mert jól látod a helyzetet a szülés után elhúzódó levertség nálad már depresszióba fordult és ahhoz,hogy ebből megfelelő módon ki tudj lábalni szakember segítségére lesz szükséged! Azért mindenképpen erős egyéniségre vall,hogy így átlátsz a helyzeten és próbálod orvosolni. Sok sikert kívánok!
2010. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Amugy supadyn multivitamin eröt ad,a munkád végzéséhez.

Ne kezd dilibogyóval,próbáld elöször igy.3-4 nap,ha nem jobb dokihoz kell menj!

2010. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

magnézium is segíthet a stresszoldásban, de a legfontosabb az lenne, h kicsit kiszakadj ebből: tornát még nem ajánlok, de egy kis fodrász, kozmetikus, új ruha.....nekem anno csodákra volt képes és most is jó

mi pl jógára ahová járunk akár el lehet vinni a nagyobb tesót is, gondolkodsz ilyenben?

meg jön a jóidő és jobb lesz neked is a kedved!!!

Nekem csak egy 17 hós hisztigépem van, de tudom miről beszélsz, kitartás....:)

2010. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, kedvesek vagytok és jó, hogy válaszoltatok nekem. :) Most épp nyugalom van , az este a megváltás itthon.
2010. márc. 16. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
19:42 amúgy egy doki lehet jó ötlet, már csak beszélgetni is, meg elszakadni kicsit, de szerintem ne hagyd h begyógyszerezzenek, mert azért annak h ki vagy bukva nem feltétlen az az oka h megőrültél, szerintem a kimerültség is nagyon durván lehúzza az embert....amúgy van segítséged?
2010. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Jelenleg még apka nem dolgozik , aki hol segítség, hol a 3. fiam. :D Amúgy sokat segít, nyugtat, de lehet az ő túlzott nyugalma is zavar engem és rajtam jön ki az egész család feszültsége.
2010. márc. 16. 21:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is két picim van. Szedj Magne b6-ot, tölts sok iőt a levegőn, ha teheted tedd azt, ami kikapcsol, ha rövid időre is.

Nem kell dokihoz rohanni, ez természetes, hogy fáradt és kedvetlen vagy. A hormonháztartásod óriási változáson megy át (olyan, mint ha pár nap alatt zajlana le a pubertárskor).

Írj privit, ha van kedved, szívesen segítek lelkiekben!

2010. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!