Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a történethez?

Mit szóltok ehhez a történethez?

Figyelt kérdés

A szívem szakad meg :(

[link]


2015. okt. 7. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén?Nem sokat.....a világ tele van borzalmakkal.Igazából csak a kicsit sajnálom,hogy hagyták megszületni.Az egész élete szenvedés,vegetálás lesz.Bár nálunk "csak" a Down kór merült fel a 2. babánál,elmentem amnior,mert nem vállaltuk volna.A 3.-nál már a 11. héten CVS-re mentem-önszántamból-biztos,ami tuti alapon.
2015. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szerencsétlent és a büdös életbe nem fogom az ilyen szülőt megérteni. Kinek jó ez a szenvedés? Mert ez minden csak nem élet és még ki tudja mi vár rá..

Én is istenfélő embernek tartom magam mégsem lennék képes ilyen felelőtlen, önző cselekedetre. Na de nem vagyunk egyformák, ha őket boldoggá teszi nap mint nap ennek a súlyos fogyatékos babának a kínlódása, látványa akkor asszisztáljanak hozzá.

2015. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. Sok gonosz dolgot tesznek az emberek a vallás nevében, ez az egyik legszomorúbb, ami eddig láttam.
2015. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak a szenvedést látom szegény pára szemében :(
2015. okt. 7. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Nagyon elítélem a szülőket, ekkora szenvedésnek kitenni a saját gyereküket, aztán végighaknizni vele a médiát. Gusztustalan emberek.
2015. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jézusom.... Szerencsétlen gyerek.

Volt egy cikk, a life-on, ami szerint a baba semmit nem érez és semmire nem képes. Aztán egy másik valahol, hogy csak enni nem tud. Itt meg ugye "beszél" is.

Akkor most mi lehet az igazság?

Nem tudom, mennyit érezhet, mit érzékelhet szegény. De én nagyon sajnálom!

Elítélem a szülőket. Szerintem őt nem kellett volna megtartani. Mert ha ugye semmit nem érez, akkor csak van... ha meg érez és szenved, akkor meg az egész élete egy kínzás.

Undorítóak az ilyen emberek (a szülei)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a szüleit, nyilván nem élet, amit ez a szerencsétlen baba él. Az anenkefál babák a legtöbb dologra nem képesek, hülyeség azt állítani, hogy "csak" enni nem képes, különben olyan, mint a többi gyerek. Hiányzik az agya nagy része, így egyértelmű, hogy ezzel nem élhet teljes életet. Az egy dolog, hogy kisbabaként még elvannak vele, de mi lesz később? Később is csak ennyire lesz képes, mint most és az is kérdéses, hogy így mégis mennyi ideig élhet. Ezt én nem nevezném életnek, borzasztó önzők a szülei és undorító, hogy a médián keresztül próbálnak most emiatt hírnevet szerezni. Pl. down kóros gyereket nevelni is nagyon nehéz, én nem is lennék képes rá, de még azoknak a gyerekeknek is sokkal jobb életük van, mint ennek a kisfiúnak.
2015. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Én nem ítélem el őket. Sajnos nem tud teljesértékű éleTét élni!

De!!!

Amikor az abortuszellenesek megszólalnak, hogy a gyereknek meg kell születnie, mert esélyt kell, hogy kapjon, most miért nem írják?

Szerintem nem szenvedő, hiszen szegény a dolgokkal sincs tisztában:-(

Én nem tartottam volna meg, de ez az Ő döntésük és MAXIMÁLISAN tiszteletben kell tartani és nem le hordani a másikat.

Facebookon néztem az oldalukat, gyönyörűen élnek.

Sajnálom, higy ilyen vagy, de melegséggel telített el, mikor a nehezebb utat választották, hogy esélyt kapjon ő is!

2015. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én abortuszellenző vagyok, viszont nem 100%-osan, ugyanis ha SÚLYOS betegséget / fejlődési rendellenességet bizonyítottan állapít meg orvos az embrióról, vagy a magzatról, ilyen esetben egyet értek az abortusszal.


Engem személy szerint az borzaszt el, hogy sokkal enyhébb esetekben is abortálnak, pl kamasz lány csak úgy nem akarja megtartani a gyerekét (aztán huszonévesen sír-rí, hogy ha meddő lett a művi abortusz következményeként).


Az eseményutáni tablettával is egyetértek, ugyanis alig-alig érző lény a zigóta. Persze nem rendszeresítve megfelelő, tehát amennyire lehet, a nemi védekezés fontos.


Eléggé szigorúan állok az emberi élethez, számomra furcsa felnőtt nőtől is, ha -leszámítva a súlyos eg.ügyi problémát- abortusz mellett dönt. Szegénység? Akkor szülje meg örökbefogadó családnak.


Számos bizonyíték -ultrahangos videofelvételek- van arra, hogy már az embrió (kevesebb, mint 2 hónapos élet a méhben) is küzd az orvos gyilkos szerszámai ellen a művi terheségmegszakítás során, életben akar maradni és retteg.


Viszont az eutanáziát támogatom, ha nagyon indokolt, és a mellékelt riportban látott esetet is indokoltnak tartom kivételként az élet megszakítására, ez esetben abortuszra. Vannak dilemmás esetek. Tehát így, hogy már megszületett, valamivel nehezebb döntés volna számomra. De magzat, sőt: embrió és csecsemőélet között közel sincs olyan nagy különbség az élet szempontjából, én így látom. Attól még hogy befogjuk a szemünket, vagy az anya pocakja takarja az életet és nem látjuk (kivéve ultrahanggal), attól még érző lény az embrió, akár a megszületett baba.

2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egykébként a téma elgondolkodtató és szomorú, viszont nem kizárt ilyen esetben, holgy netán kamu, és montázsolt, photoshoppolt a fotó, kitaláció a cikk szövege. De induljunk ki abból, hogy esetleg valóság is lehet az ennyire súlyos születési rendellenesség.
2015. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!