Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel merjem tenni 1Ftért?

Fel merjem tenni 1Ftért?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor vásárolt, júniustól használt Bergon Dimension babakocsimról van szó. Szerintetek mennyi az érdeklődő a használt Bergon kocsikra? Ahhoz túl jó állapotban van, hogy elkótyavetyéljem, de nincs helyünk tárolni a következő babáig. Legyek bátor, vagy inkább tartsam ki és várjak?
2010. márc. 15. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egyelőre megvárom, hogy lejárjon. Megnézitek, hogy piacképes vagyok-e? :)

[link]

2010. márc. 15. 20:36
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha felteszed 1 ft-ért, akkor adj meg minimálárat.

Vagy ha van más ismerősöd az oldalon, licitáltass rá velük, hogy annyiért menjen el, amennyiért szeretnéd.

2010. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs valaki a családban akihez elvihetnétek a babakocsit egy időre?Garázsba vagy ilyesmi.Én biztos hogy még nem adnám el,főleg ha tervbe van még 1 baba.Szerintem gondold meg,mielőtt eladod.Ez már meg van az biztos,akármi közbe jöhet(sajnos ilyen világot élünk),akkor babakocsit már biztos nem kell vennetek.
2010. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ne tedd fel. Ha mar megtetted, akkor modositsd, ilyenkor meg allithatsz be minimalarat. 100 forint a koltsege, ha jol tudom.

En terhesruhakat adtam el, viszont mind ujszeru, jo minosegu es igenyes, csinos cucc volt. Nem par szaz forintot akartam darabjaert kapni, igy en mar ezeknel sem kockaztattam, hanem raktam fel minimalarat. Igy is elvittek a 90%at ket heten belul es a legtobbert boven a minimalar felett kaptam.

2010. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!