Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel merjem tenni 1Ftért?

Fel merjem tenni 1Ftért?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor vásárolt, júniustól használt Bergon Dimension babakocsimról van szó. Szerintetek mennyi az érdeklődő a használt Bergon kocsikra? Ahhoz túl jó állapotban van, hogy elkótyavetyéljem, de nincs helyünk tárolni a következő babáig. Legyek bátor, vagy inkább tartsam ki és várjak?
2010. márc. 15. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azért ne egy ft ért tedd fel...

kérj érte többet...

Felteszed 1 ft ért, akkor lehet hogy csak 200 ft ért fog elkelni, és akkor köteles vagy odaadni annyiért...

nézzz körbe neten, tuti mások is kínálnak hasonlókat.

pl. ha mások hírdetik 5 e ft ért, akkor te hírdesd meg 3 ezerért. el fog menni....

2010. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs azt nem írtam, hogy csak akkor vagy köteles odaadni, ha v*terán, vagy ilyesmi oldalon hírdeted
2010. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én nem tenném fel 1ft ért.Nem biztos,hogy neked megfelelő áron viszik el.

Nekünk Bergon cross babakocsink van.Imádom:)

Én is úgy vagyok vele,hogy nem akarnám eladni majd pár hónap múlva, de sajnos a helyhiány miatt muszály lesz:(

Én ezt használtan 22ezerért vettem.

Gondold végig mi az a minimum ár amiért még szívesen odaadnád.

2010. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát már feltettem, megnéztem, hogy a többike milyen állapotban mennyiért adják. 18-25 között mozognak. Mivel ez egy új típus, és a drifting kereke külön szuper, 25ért tettem fel. Ajándékot is adok hozzá. De mindenki csak nézi-nézi, licit meg nem jön... Ezért gondoltam, hogy köv körben feltenném 1ért mondjuk 2-3ezres licitlépcsővel. Csak ennek ugye az a veszélye, hogy elkótyavetyélem.

Második válaszoló! Te direkt Bergon kocsit kerestél, vagy mi alapján vetted meg pont azt? Hogy tudnám csábítóvá tenni az ajánlatot a vásárlóknak?

2010. márc. 15. 10:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ajándék csábító lehet. Amúgy ne várd, hogy azonnal licitálnak: előbb megnézi egy anyuka 26-szor, gondolkozik, mi legyen, aztán megmutatja a férjének, aki azt mondja, aludjanak rá egyet... TAlán 3-4 nap is kell, mire jön az első licit! Tuti el fogod adni!
2010. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy olyan nevet adj neki, hogy a vatera keresője is egyből kidobja!
2010. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért vettem ezt a kocsit mert minden kritériumomnak megfelelt.:)Nagyon kedves volt eladó.Jó áron is adta.

Nekem az volt fontos,hogy téliesíthető legyen,és nagyon hosszú és széles fekvőfelületet rendelkezzen.Meg a kerekei nagyok legyenek.Az előző kocsink Peg Perego milano Xl volt.Ezt is neten vettem de nagyon rossz választás volt sajnos, egy hónap alatt eladtam.Nekem az nem jött be.

Nem tudom,hogy ez a változata a Bergonnak amit te árulsz milyen,de szerintem biztos az is nagyon jó.

Én ha lesz másik babám majd valamikor akkor tuti,hogy bergont fogok venni.

Biztos,hogy el fogod tudni adni.

A mi kocsinkra már két hónappal ezelőtt lett volna vevő.:)Az egyik ismerős csaj kérdezte,tőlem hogy hol vettem és mennyiért adnám el.:)

Elmondtam neki,hogy neten vettem,és még egy darabig nem eladó:)

2010. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tedd fel, hogy azért legyen rajta minimálár, mert rengeteg babakocsi van fent! Én is felraktam a miénket, de mivel tényleg már 2-3 ezer forintokért is lehet kapni, ha nem is újszerűt, de akkor is megijedtem, nehogy kidobjam azt a pénzt az ablakon...
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minimálárasan tedd fel.Annak a költsége 120 ft,ami gondolom nem vág földhöz.Tedd fel 1 ft-ra,és a minimálárat tedd kb.20 ezerre8vagy hát annyira,amennyiért odaadod).Ha nem megy fel az ára,akkor sem vagy köteles odaadni,csak a 120 ft-ot bukod.Én sok sok cuccot indítok 1 ft-ról,és szerencsére még soha nem jöttem ki rosszul a dolgokból.
2010. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én minimálárral tettem fel egy babakocsit, amit soha nem használtunk, bolti ár fele lett volna a minimum, 15000 lett volna a vége, ha simán 1 ft-ra teszem fel...

Úgyhogy vigyázz azzal az 1 ft-os felrakással, mert megbánhatod.

2010. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!