Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Hogyan kezeljem a helyzetet? Babát várók, a közeli hozzátartozók tudják már.

Figyelt kérdés

Mindig érdeklődnek,hogy hogy vagyok...stb.Ami jól is esik, de mivel nem tervezett baba, nem szívesen beszélek róla.

Emiatt meg megbolondulok, de sajnos egyenlőre valahogy túl nehezemre esik felfogni.

Tudom örülnöm kellene, de nem megy, és 1000 lesz a vérnyomásom ha felhozzák a témát.Hová forduljak, mert így nagyon nehéz?

Ők beszélnének róla én pedig nem....


2010. márc. 14. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam, nem terveztük a babát, aggodalmam volt ezzel kapcsolatban, nem is kevés. Az első pár hét nagyon rossz volt. Mondd meg a hozzátartozóknak, hogy nem szeretsz róla beszélni, és fogd rá a hormonokra. Magadban meg tisztázd le, hogy anyuka leszel és ennél szebb dolog a világon nincs. 1 éves kisfiú anyukája
2010. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el szerintem először a babához beszélni. Meg kell szoknotok egymást úgyis :) Gondolj arra, hogy a terhesség hangulata nagyon kihat a babára, igy ha szomorkodsz vagy ideges vagy, akkor ő is ilyen hangulatban növekszik a pocakodban. Ha elfogadod és örülsz neki, érezni fogja, nyugodtabb baba lesz később, legalábbis kiegyensúlyozottabb. Utána pedig már szivesen fogsz beszélni róla, legalábbis annyit, hogy persze, jól vagytok :) Többet nem kell részletezni, nyugodtan maradhatsz tartózkodó. Fontosabb, hogy magadban mit érzel, mint hogy jópofizol-e másokkal. Fel a fejjel :)
2010. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem vegyél pár semleges ruhácskát, és rájössz, h anya leszel, ami egy hihetetlen jó, felemelő érzés.

Mi most várjuk a 2.-at, de már a 3.-on gondolkodunk, mert imádnivalóak a gyerekek, minden korban!

Az összeszokás kétségtelenül nehéz, de ez pár hét, utána imádni fogod minden pillanatát!!!

2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!